Új hozzászólás Aktív témák

  • harmony32

    újonc

    Azoknak, akik még gondolkodnak,hogy honnan rendeljék: Geekbuying.com-ról rendeltem, sima postával kértem a szállítást (Singapore post), feladást követően 12 nappal (összesen, nem munkanap) a kezemben volt a telefon. Mellesleg az oldal 15-30 business dayt ír, szóval mondhatni elégedett vagyok :C Biztosítással 59 ezerre jött ki, áfát, vámot nem kellett fizetnem :C
    Még ismerkedek a készülékkel, a samsumg galaxy ace után, úgy érzem,hogy egy másik dimenzióba kerültem :) Írta valaki korábban,hogy olykor az 1es simet "eldobja" és újra kell indítani a készüléket. Ez csak akkor történik ha két sim-el használja? Én eggyel fogom, de még ki kell cseréltetnem a régi típusú kártyát microra vagy nanora és nem tudom eldönteni,hogy melyik legyen?!
    Meg tudja nekem valaki mondani,hogy, hogy tudom visszavarázsolni a kijelzőre ébresztés után a "buborékos" kislányt? Elvileg ugye a buborékokban a leggyakrabban használt alkalmazások jelennének meg, de valahogy eltüntettem. Most ha ki van kapcsolva a kijelző és felébresztem, egyből a főoldal jelenik meg.
    És még egy kérdés: A kamera beállításainál nem engedi a vaku használatát, a képaránynál az 1:1-est és pl: a fehéregyensúly beállításra sem tudok most kattintani. Valami ötlet,hogy ez mitől lehet? Valamit biztos elállítottam mert eleinte minden beállítási opció aktív volt.
    Előre is köszi a segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák