Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz tihibaby #242 üzenetére

    Ha nekem valaki ezt mondaná az arany színű telefonomra, akkor simán megmondanám, hogy igen, ezzel próbálom mindenkinek a tudomására hozni hogy mi a helyzet, és úgy látszik, sikeresen :DDD

    Amúgy szerintem manapság senki nem foglalkozik vele, hogy kinek milyen színű telefonja van, de azzal sem, hogy ki milyen irányba mozdul :) úgyhogy jó lesz az az szín.

    A telefon pedig tényleg jó, nekem kb egy hete van meg, de nagyon boldog vagyok vele. Gyors és nagy memóriának köszönhetően sokáig bennt tartja az alkalmazásokat. Előtte nexusaim voltak (5x, 6, 5, 4...) De tényleg nagyon boldog vagyok ezzel és nagyon jól működik jól optimalizált.

    A kamera nem az igazi benne illetve a hangszóró lehetne jobb mert én elég doboz hangúnak találom, illetve az ambient display hiányzik nekem még a Nexusokból tehát amikor hozzáérek felvillan a kijelző és anélkül hogy bármilyen gombot meg kellene nyomnom csak végig suhintom az ujjammal a kijelzőt és feloldódik. Na ez nincs benne de ez más készülékekben sincsen nagyon.

    Sőt van néhány dolog amire a tesztek sem térnek ki apró kis beállítások amik tényleg nagyon klasszak. Majd ha úgy lesz időm esetleg összeírom ezeket.

    Szerintem boldog leszel vele mert jó telefon főleg az aksi hihetetlenül jó gyakorlatilag tényleg nem kell gondolni rá :)(

Új hozzászólás Aktív témák