Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsiguszti

    tag

    Megjelent egy új BIOS 2019.01.03-i dátummal. Valaki tesztelte már? Úgy láttam, csak két kisebb hibát küszöböl ki.

    A VGA-val kapcsolatban láttam, hogy az AMD Radeon szoftverei támogatni fogják az összes AMD alapú notebook-ot. Ezek szerint a jövőben minden friss driver működi fog a notin?

    Rájöttem, hogy hol lehet működésre kényszeríteni a diszkrét VGA-t, esetemben az 540-est (a legfrissebb Win10 esetében). A grafikai beállításoknál be kell tallózni a játék .exe indító fájlját, beállítani a "nagy teljesítményű" sémát.
    Teszteltem is egy játékban, és rá kellett jönnöm, hogy nagyjából azonos teljesítményű az 540 a dedikált 2 GB RAM-jával, mint a Vega8 a megosztott rendszermemóriával :/
    Ebből az jön le nekem, hogy kielégítően erős az integrált Vega, azonban elszomorít, hogy az 540 így tényleg csak dísznek van a gépben.
    Azért vásároltam ilyen gépet, mert bíztam az 540-es plusz teljesítményében, ami így számomra tök felesleges.

    Legalábbis amivel játszok, America's Army PG játékban, nem látok FPS különbséget a két VGA között. Lehet, hogy más játékban markánsabb a különbség az 540 javára.

    Én is frissítettem a gépet egy SSD-vel és + 8 GB RAM-mal

Új hozzászólás Aktív témák