Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsiguszti

    tag

    Sziasztok! En is vettem egy ilyen laptopot. Feltelepitettem ra egy win10-et, de a vga drivert leszedtem az amd honlapjarol, de nem engedte telepulni. A lenovo oldalan talalhato vga drivert tegyem fel? A win10 telepito pendrivera mar elore rapakoltam minden drivert. Letezik, h a windows a telepites soran ezeket magatol felrakta? Mindket vga illesztoprogramjara azt irja az eszkozkezelo, hogy rendben mukodik, pedig en kulon nem telepitettem meg fel. Egyetlen jatekot jatszanek a gepen, az pedig az americas army proving grounds. Nem egy aaa jatek, de megis 15-18 fps-el megy low-on, 1280*720 felbontason. Ez igy gyakorlatilag jatszhatatlan. A feladatkezelot elinditva jatek kozben, latom, h az rx540-et nem is hasznalja. Nem tud olyat a rendszer, hogy a ket vga-t crossfire modban egyutt hasznalja a minel nagyobb teljesitmeny erdekeben? Vagy legalabb az 540-et onmagaban, hogy jatszhatobb legyen a game? Koszi elore is a segitseget. (U.i.: 4 giga ram van meg csak a gepben, de tervezem boviteni ssd-vel es +4 gb rammal)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák