Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beg

    veterán

    válasz vegyszer #5363 üzenetére

    Összefoglalom: anno az első partícionálás lambda alatt történt meteos apk-val. Ezután létrejött a 2.77 data, de nem látta a külső sd-t a rom. Ezután twrp alól ment a v3-as ad tiltó script, ami után lett külső sd, ömlesztett data, öröm bódottá. Viszont a sokak által említett 14mb maradékot sosem láttam sehol. Majd jött ez a 4.2 orosz, tudtam, hogy kell neki a pici maradék belső sd, ezért lefutott a belső sd engedélyező v2 script, majd egyből az orosz rom. Nem indult, restore vissza, láttam nincs belső. Ezután a stock partíció kiosztásos script lement, lett 2-2gb, amire vígan felment a 4.2. Azon próbaképp megint meteos, de a factory reset után megint nem indult, és a twrp sem látta az emmc-t. A 4.1 lambda persze vígan visszament erre a kiosztásra. Tehát nekem a legnagyobb gondom, hogy sosem volt 14mb belső reszlim. Csak eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Nem tudom, hol szabtam el, de már a legelején sem volt, ahogy írtam.

    You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Új hozzászólás Aktív témák