Keresés

Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz Fred23 #109 üzenetére

    Függetlenül a covidtól, ez egy baromság. A legtöbb ember komolyabb betegség nélkül hozza le az életét mondjuk 45-50 éves korig. By definition. Most az, hogy te is egy vagy közülük nem tesz különlegessé. Én sem voltam soha kórházban, leszámítva a baleseteket, akkor most az én immunrendszerem is bika? Egy frászt.

    Amúgy a covid pont arról szól, hogy makk egészséges embereket is képes megölni, erre a családban nálunk közvetlen példa is van. De amúgy ez a helyzet, és a telegramos probléma nem covid-specifikus. Kegyetlenül törnek előre a konteók, amelyeket széles tömegek szopnak be kritika nélkül. Ha nem látod azt, hogy ez nyilván nem fog megállni itt, akkor vak vagy. Ma még csak kovid, holnap már az egész államiság, a demokratikus berendezkedés kerülhet veszélybe a propaganda segítségével.

    Itt arról van szó, hogy tudományos tényeket nem képesek elhinni az emberek, mert ööö..csak. Mert a féjszen/telegramon láttak egy kamu interjút egy kamu orvossal, aki azt mondta, hogy Billgéc megcsippel. Az Oroszok harmada van beoltva covid ellen, miközben az övék volt az első hatékony vakcina a világon. Ez nagyon aggasztó.

    Ettől függetlenül a korlátozásoknak véget kell vetni, mert most már nagyobb gazdasági és társadalmi károkat okoztak, mint maga a járvány. Aki nem oltatja be magát, az magára vessen, tiltsák ki a bárhonnan, fizesse az egészségügyi kiadását, satöbbi. De az oltottak élete térjen már vissza a normális kerékvágásba, mert ezt meddig akarják még csinálni?

    Amúgy amikor behozták az oltottakra vonatkozó korlátozásokat Európában, azzal akkora muníciót adtak az oltástagadóknak, amit nem tudok ép ésszel felfogni. Ezt mégis hogy a francba gondolták?

  • Tapsi

    addikt

    válasz #06911232 #173 üzenetére

    Csak a közvetlen kommunikáció megy p2p, a címzetteknek kell egy szerver, hogy egymásra találjanak. Még a torrentnél is kell egy tracker, ahonnan leszeded magát a torrent fájlt, illetve a peerek IP címei miatt.

    De majd egy szakértő kijavít, nem olvastam konkrétan utána a Telegram architektúrájának.

    [ Szerkesztve ]

  • Tapsi

    addikt

    válasz #06911232 #177 üzenetére

    Igen, nagyjából erről van szó. Ha nem tudod magát a szervert lelőni, akkor bukó.

Aktív témák