Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #147 üzenetére

    2022 November:
    Vásárlások -4
    TOCA - Touring Car Championship (PS1)
    The Beatles Rockband (Xbox 360)
    Resident Evil 2 Remake (Xbox Series X)
    Hot Wheels Unleashed (Xbox Series X)
    Végigjátszások +1
    Halo Infinite (Xbox Series X)
    Eladtam 0
    -
    [Havi: -3]
    [2022 Összesen: -54]

    Jelenleg játszom:
    NFS Prostreet (Xbox 360)
    Resident Evil 2 (Xbox Series X)
    Colin McRae Rally (PS1)

    Öröm olvasni 1-2 havi beszámolót ki mivel játszott mennyire kötötte le, milyen volt vagy pont miért nem volt ideje játszani. :DDD

    Én megkívántam hó elején a Resi kettőt. Régiekkel sosem játszottam csak a Resi 4-et játszottam rongyosra. Jópár hónapja megvettem a Zero-t de nekem nagyon nem jött át. Most ez a második rész nagyon húz magával de konkrétan annyira feszült vagyok alatta pislogás nélkül mintha én állnék ott abba sötétbe ahol a karakterem. Brutál jókat lehetett olvasni róla de a sok Halo miatt csak most tudtam rászabadulni. Úgyhogy azt hiszem a Halo franchise után most jön a Resi franchise végijátszás amiből az elsőt és nulladikat sajnos barbár módon egy story gyortalpalóval oldottam meg.

    Egyik zenekarral demo-t veszünk fel, plusz bejött egy meló mellé egy PC építés és egy PC komplett fejlesztés is megrendelésbe ráadásul vettem egy hibás PS3 slim-et javításra és egy halál szélén álló FAT PS3-at restaurálásra úgyhogy a Resin kívül mással sokat nem játszottam a hónapban pedig akartam volna. :))

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák