Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #144 üzenetére

    2022 november

    Vettem:
    - Skyforce Reloaded (iOS)

    Végigjátszottam:
    - Ghost of Tshishima (PS5)
    - GTA Vice City (PS5)
    - Skyforce Anniversary (PS5)

    Jelenleg ezzel játszom:
    - Skyforce Reloaded (iOS)
    - Assassin's Creed Odyssey (PS5)

    Viszonylag intenzív hónap volt. Befejeztem a Ghost of Tshushimát PS5-ön, amit eléggé untam a végére, de a nem rég elkezdett Odyssey után azt kell, hogy mondjam, hogy egy kicsit nyersebben ítéltem meg, mint kellett volna. Nyomom azért ez utóbbit, de érezhetően kevesebb, mint a GoT.

    Valahogyan ráakadtam a Skyforce szériára, amit először a telefonomon kezdtem el nyomni, majd örömmel vettem észre, hogy bent van az első része PSPlus Extrában is. A gépen végig is játszottam, de a telefonon azóta is nyomom, mert kifog rajtam a fő boss. Kicsit örülök ennek.

    Ha már él a PSPlus előfizetés, akkor rácsaptam a frissen bekerült Vice City-re, amit a létező összes platformomon végignyomtam már. Itt is hamar lecsúszott, bár a platinán még gondolkodok.

    Decemberre nincs még tervem, lehet, hogy tartok egy kis szünetet. A menyasszonyom szeretné a The Last of Us-t tolni, ami örömkönnyeket csal a szemembe, úgyhogy most egy lemezes példányt vadászok, mert akkor már legyen a jobb grafika, utána leülök mellé és próbálom csöndben nézni, ahogy játszik. Emellett megrendeltem a PS VR2-t, ami a szülinapom előtt pár nappal jön ki, úgyhogy van miért várnom (amúgy nem vagyok nagy ünneplős).

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák