2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) XeeN

XeeN
(senior tag)

Túl nagy a hype. Félelmeim vannak a játékkal kapcsolatban. (Mindezek ellenére előrendeltem... )

(#2) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

A PC games nem ugyanazt a gamet kapta meg, vag a többieknek fizettek túl sokat? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Televan válasza Sirandrish (#2) üzenetére

Televan
(veterán)

Én elolvastam a PC Gamer cikket.Nem tetszett neki az átugorhatatlan párbeszédek. ;]

???

(#4) westlake

westlake
(félisten)

Előző trailer jobb volt...

Play nice!

(#5) olymind1

olymind1
(aktív tag)

A trailer vége picit hasonlít a Captain America Civil War -ra. Lehet szándékos, lehet nem, ezeknél a fejlesztőknél nem tudni :D

(#6) sp8787 válasza Televan (#3) üzenetére

sp8787
(őstag)

Sokkal de sokkal tobb minden nem teszett nekik mint ahogy egy masik tesztelonek sem azzal az "apro" kulonbseggel ,hogy a masik ezekert nem pontozta lejjebb.

Ugyhogy a valosag szinte biztosan a ketto kozott van azaz egy csak egy egyszeru 7 pontos jatek semmi tobb.

(#7) Puma K

Puma K
(veterán)

Ugyan a második része meg van full-full verzióban, de olyan 40-50 óra után letettem. Volt haver is akivel toltam, de ez a játék nekem *meh* :o

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) westlake válasza Puma K (#7) üzenetére

westlake
(félisten)

Játszottam olyannal, akiknek az első részben több mint 3000 órája volt. Gondoltam, majd jól felvágok neki a 300 órámmal. Nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#9) Puma K válasza westlake (#8) üzenetére

Puma K
(veterán)

Felvágás vagy sem, engem már nem kötött le egy idő után.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#10) persil

persil
(addikt)

Biztos, hogy velem van a baj, de nekem ehhez a sorozathoz olyan szinten nem illik a Queen, hogy az valami hihetetlen.

Sokkal jobban passzolna SZERINTEM valami bunko hc/death... :(
Na mindegy, a '16-os doom soundtrack-je olyan jol sikerult, hogy ugyis azt hallgatom a mai napig. :D

De maga a video nagyon oke! :)

[ Szerkesztve ]

The only good human.. is a dead human!

(#11) Sirandrish válasza Televan (#3) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát akkor örüljenek hogy 60 felett kaptak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Sirandrish válasza Puma K (#7) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát azért a 40-50 óra elég szép, ha azt vesszük hogy a játékok 90%a simán végigvihető 6-8, esetleg 10 óra alatt..

(#13) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Számomra a Polygon cikke végén ott a lényeg (lehet a többiben is leírták, de nem olvastam el mind): A New Borderlands without much new. Csak akkor miért készült ennyi ideig?

Homo Ludens

(#14) Sirandrish válasza .LnB (#13) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Egy olyan játékban aminek a világába bele lehet verni akár több ezer órát, ott bőven elég fejlesztés (időben) ha a grafikát polírozzák, új helyszínek, új karakterekkel, új történettel. Gondolom azért sok új fajta fegyver és ellengfél is van. Gyakorlatilag amin lehetett azon valszeg változatattak is, értelmes keretek között. Ha nagyon belenyúlnak, akkor meg azért panaszkodna mindenki hogy "Ez már nem is Border"...érted.

(#15) .LnB válasza Sirandrish (#14) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Nem rosszból írtam. Szerintem se baj ez annyira. Az első bemutató óta ez az érzésem a játékkal kapcsolatban amit a Polygon-os is ír. Ami semmit nem jelent a játék minőségének szempontjából. Csak annyi, hogy én nem veszem meg.

Szóval úgy értem, hogy vannak játékok amiknél ez rossz, ha nem változtatnak rajta semmit. A BL esetében ez nem feltétlenül az, mert az alap formula működik és jó.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#16) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát egyelőre mondjuk én sem veszem meg, de csak azért mert 30K-t sokallok egy játékért, ha meg csak az alapot veszem meg akkor később kimaradok mindenből. Így még várok 1-2 hónapot, hátha kap valami jóféle akciót :B

(#17) .LnB válasza Sirandrish (#16) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Ehh, most látom, hogy csak 30k-ért kapod meg az SP-t is. Az szép. Azt én se zárom ki, hogy a jövőben sose venném meg egy akcióban. :) És nekem inkább úgy lenne jó vétel mint most, ennyiért.

Homo Ludens

(#18) Sirandrish válasza .LnB (#17) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Beza..30K...azért annyit nem szívesen adnék egy játékért, még akkor sem ha szuper :)

(#19) dunc válasza Sirandrish (#18) üzenetére

dunc
(nagyúr)

És egy új Zeldáért? :P

Én se veszem meg premierkor, és a GOW 5 van terítéken.

[ Szerkesztve ]

(#20) Sirandrish válasza dunc (#19) üzenetére

Sirandrish
(titán)

1. Az teljesen más :DDD
2. Azt tuti megvenném :B

Gears 5öt tegnap előtt toltam végig :K

[ Szerkesztve ]

(#21) wesder válasza Sirandrish (#20) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Ja. Még meg sem jelent, de végigvittük :C

[ Szerkesztve ]

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#22) Sirandrish válasza wesder (#21) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Gamepass power :C

(#23) duvi

duvi
(nagyúr)

(#24) .LnB válasza duvi (#23) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Ez a cikk nem annyira vészjósló. Mert mondhatnánk, hogy van ilyen. Nem kap mindenki és kész. De a Kotaku cikkéből egy részlet:

"Polygon reviewer Ben Kuchera wrote, he and some of his colleagues ran into some severe technical issues including random crashes and, in one case, someone losing six hours of progress and having to start from scratch (!!!!)."

Ez már gázosabb.

Homo Ludens

(#25) wesder válasza .LnB (#24) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Titszta Gears 5 szindròma. Ott is vannak hasonlò gondok.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#26) Sirandrish válasza duvi (#23) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Érdekes, de egyelőre nem pánikolnék :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.