Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Múlt nyáron félkész még át nem adott lakóparkban beépítettem a kocsibejáróra a kétszárnyas kaput. A szomszéd lakáshoz. Egy kaptafára épített sorházak, olyan egyforma volt. Dolgoztunk vele három órát mire észrevettük, hogy qrvára rossz helyen vagyunk mert nincs áram kihúzva a kapunyitó elektronikához. A szomszédba meg volt. Áttelepülés és kezdhettük elölről. Írtam egy cetlit és bedobtam a szomszédba a kivitelezőnek de azóta sem hívtak fel.

  • 8th

    addikt

    válasz mephi666 #55 üzenetére

    ...azóta komolyodtam sokat és tisztában vagyok a határaimmal

    Ilyen történetek után vannak kétségeim. ;]

  • 8th

    addikt

    válasz hNp88 #89 üzenetére

    Budipapír + babylove törlőkendő nálam is alapfelszereltség mindegyik kocsiba. Szükség még nem volt rá de az ördög sosem alszik. :DDD

  • 8th

    addikt

    válasz philoxenia #119 üzenetére

    A leszerelés előtti este én nagyon durván szétcsaptam magam. Kantinos csajjal hozattunk be vodkát. Sokat. A társaim gyávák voltak nem mertek inni mert bent volt az üti.h. kávézni a kantinban. Amíg nekünk háttal ülve kedélyesen elbeszélgetett a pultos nővel én apránként betoltam egy egész üveggel és megkezdtem egy másikat is aminek majd a felét megittam mire szabad lett a pálya. Onnan meg mint ha vizet ittunk volna. Meg is lett az eredménye. Alig két óra alatt szín józan állapotból eljutottam a teljes filmszakadásig. Kantin előtt volt kiállítva egy tank állítólag felmásztam rá vizelni úgy húztak le róla meg ne lássák a az ütiszoba ablakából ami a kantinnal szemben volt 30méterre légvonalban szabad rálátással a kantinra. Semmire sem emlékszem az egészből. Ahogy arra se, hogy merev részegen Komár 20év múlva című dalát ordítottuk összekapaszkodva (, hogy fel ne dőljünk) a kantin bejáratánál a bent bömbölő zenegép mellett. Kétszer jött ki az üti szólni emiatt. Nekem ez sincs meg. Az még megvan, hogy a padoknál dobtam egy rókát a fűbe (másnap hazafelé láttam a nyomát, szanaszét marta a zöld füvet) de semmi más. Utolsó reggel már civil ruhában sorakozó a századszinten. Lépjen elő aki nem kapta meg a személyiét! Néztem szét riadtan a többieknek már odaadták? De mikor? Mit csinálhattam tegnap amiért nekem nem adták oda? Csak nem fognak "marasztalni" a vállalhatatlan viselkedésem miatt. De mi a franc történt tegnap? és hasonló gondolatok cikáztak a sajgó agyamban. Na mindegy. Kiléptem a sorból jelentem én. Na a pufi honvéd... háttérben nagy röhögés én meg égtem mint az állat. Na ha már tegnap este olyan részeg volt, hogy hárman se tudtuk felébreszteni akkor futólépésben jöjjön ide érte ne várassa itt a többieket. Még nagyobb röhögés és meg még jobban égtem de már minden mindegy alapon röhögtem én is. Reggel kilenckor engedtek ki a laktanya főbejáraton én egyenesen húztam a kocsmába gyógysörért. A lelkünkre kötötték, hogy egyenesen a vasútállomásra/buszmegállóba semmi ivászat mert akit kocsmázáson kapnak a váposok azt egytől egyig visszahozzák a laktanyába. Embereljük meg magunkat, viselkedjünk mert aznap éjfélig még hivatalosan is katonák vagyunk nem civilek. Aha oké. Mi meg mint a muslincák futólépésben egyik kocsmából át a másikba. Bejöttek katonai rendészek végignéztek rajtunk nem szóltak azok egy szót se simán tovább álltak. Szeptember volt már kezdett sötétedni amikor hazaestem de még mindig rendesen rosszul voltam. Azóta sem ittam annyit és az biztos, hogy nem is fogok soha többet. Két évtized után is rendesen undorodok a vodka szagától. Mai napig nem tudom meginni. A kevertet sem mert valahonnan az is akadt nyakaltunk abból is. Meg elszívtam vagy egy doboz cigit kocadohányosként. Attól is undorodom azóta mondjuk az nem is akkora baj. Fiatalság bolondság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák