Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz 8th #49 üzenetére

    ...a második képszakadás szarvason történt: ott megittam a megszokott 2decis alapozó hubertusom (általában éjjelnappalitól az ivóhelyünkig az utcán ez megvolt 10-15perc séta alatt), ott főleg sörözgettünk, majd vettünk egy fél literes vodkát, amit ketten ittunk húzóra :DDD járókelők csak néztek, hogy felbontjuk a fél literes kalinkát, fogom, felét legurítom, adom a srácnak, ő üresre issza az üveget és az mehet a kukába...

    itt is átléptem a fél literes töményhatárt, ami veszélyes volt... lett is pár óra képszakadás, viszont a rókát jó helyre küldtem :DDD ezen az estén rendőri igazoltatás volt az utcán, valami lépcsőházban aludtam kicsit, polgárőrökkel találkoztam... ismerősök legalább be tudtak számolni, mi történt

    ami az érdekesebb volt: reggel felszálltunk a buszra szarvason, ismerősök kunszentmártonnál le, nekem meg kb 6:45kor kecskeméten kellett volna... elaludtam persze... kinyitom a szemem: 2-3sávos utak egyirányba, szalagkorlát, wtf? kecskeméten ilyen nincs... nézem az időt, mindjárt 8:00... "bzmeg, ez pest... mindegy, alszok akkor tovább, majd a végállomáson leszállok" :D népligetben irány le a mosdóba, nézem a fejem: tisztára üveges szemek, homlokomon villám alakú sérülés, mint harry potter-nek, jobb öklömről leütve kicsit a bőr... "mi a franc történt este?" ...utána hétfőn haver mesélt sokat, így össze tudtuk rakni a képet :) pestről visszafelé nem felejtettem már el leszállni a buszról...

    ui: azóta ilyen durvább bemarás nem sok volt... legutóbb tán 2016 elején volt róka (amikor a reggeli gyógysört 3szor hánytam vissza habosan :D ) ...akkor asszonnyal elmentünk pecázni, alig ettünk aznap, hideg volt, megittunk egy üveg pálinkát :DDD ő utána nem nagyon ivott mást, én söröztem, aztán kidőltünk...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • tothl

    addikt

    válasz 8th #57 üzenetére

    Mostanra már megkomolyodott annyira, hogy tudja, Jagert inni teljesen fölösleges ha nem hat rá.

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz 8th #163 üzenetére

    Szép emlékek. Én még sosem voltam rendesen berúgva, vagyis egyszer de akkor is vezettem, szóval annyira nem lehettem. :D

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • mephi666

    nagyúr

    válasz 8th #163 üzenetére

    eszembe jutott egy 2008as eset: akkor vettem lakást, ahová március1-el költözhettem, de még exnél laktam, aki javában félrek*rt már akkoriban... megbeszéltük, hogy mivel fizettem mindig rendesen a közös rezsit, plusz csomó általam vett berendezés van (amiből neki majd újat kell venni), plusz munkanélkülisége alatt is én álltam kb mindent, ezért 1-2 hónapig elsősorban meló miatt maradok a lakásban... ő úgysincs kb soha ott, mert az új fószernél lóg, vagy melózik... sok kedvem nem volt amúgy ott lenni, ezért kaptam az alkalmon február közepén, amikor cégtől szerveztek ottalvós tréninget...

    kollégával mentünk (aki szeret inni) és 2napos tréning éjszakáján adtunk rendesen magunknak... írattunk rendesen mindent a szobára, amit a cég állt :) végigkóstoltuk a létező legjobb pálinkákat (málna, birs, franctudjami), ittuk sorban a legjobb csapolt söreiket... rendesen beb*sztunk... én akkoriban épp nem cigiztem, de időnként eltoltam 1-1 szivart... akadt itt is a bárban (valami jó drága kubai), írattam egyet a szobára, majd rá is gyújtottam... aztán gondoltam, hogy jó lesz egy későbbre... meg egy otthonra, hogy sziesztázhassak szivarozgatva a leendő lakásban :) szép kis számlát összeraktunk, én reggel 1-2 körül éreztem, hogy bajok lesznek, ha nem kerülök perceken belül vízszintbe, így léptem a szobába és humtam reggelig... kolléga még adott az érzésnek és kerített valami olcsó vodkát a városban, amit reggel felesbe öntött fantával, hogy magához térjen :D ...katasztrófa volt a tréning másnapja, olyan betegek voltunk... hétfőn reggel meg kezdtünk a telephelyen: főnök hív minket az irodájába... mondom neki: "b*szki, most kapunk egyet a számláért" :D ...szerencsére nem: menni kellett 1-2 hét múlva tán miskolcra leltározni, arra kellett ember

    ugyanezzel a kollégával pár éve ottalvós csapatépítőn termeltünk be szépen... tanulva az esetekből vittem egy üveg vodkát, aminek másnap reggel több mint felét bedörgöltük reggeli előtt, hogy lendületet adjunk a napnak :DDD az jó volt macskajajra és jobban pörgött utána a nap (időszakos rátöltögetéssel)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák