Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Barátaim, játszótársaim, lökött bagázs!

    Emelem poharam kirabaybee-re.
    Most, csak most látom át, mennyi ésszel áldották meg az égiek. Ha mi ennyi variációt tudunk kihozni pár smiley-ból, vajon milyen hosszas történet lehet, amit elmesélt? Gyarló emberi elme fel sem foghatja.
    Bízott bennünk, megosztotta velünk magvas gondolatait, bízott, hogy képesek vagyunk megfejteni üzenetét. Próbálkozunk, és bár viszonylag kicsinyke a csapat, közel 5.000 a letöltések száma.

    Nincs nálam zsebkendő, így kénytelen vagyok ujjammal elmorzsolni egy könnycseppet, és kardigánom ujjába törölni az orromat.
    Igen, könnyezem. Jó ok van meghatódni, bár rásegít a zsíroskenyérhez felvágott hagyma is.

    Ujjaim tétován matatnak a billentyűkön, nem akarom szétkenni a ráesett kenyérről levált zsírt. Ha meggondolom, csak jót tesz, mert így legalább nem folyik bele a szerkezetbe a ráömlött vörösbor.

    Előre tovább, öregbítsük kirabaybee hírnevét. 10.000? Felső határ a csillagos ég, élünkön Ságvári is állhatna. Arcunk pirospozsgás, ajkunkon jóságos mosoly, tekintetünk optimista.

    Tekints le ránk, ó kirabaybee, ne fohászkodjunk hiába. Hallgasd meg könyörgésünk, hívó szavunk ne pusztába kiáltott legyen. Ereszkedj le közénk, szólj hozzánk, akarom mondani rajzolj nekünk pár smiley-t, tégy vele minket boldoggá.

    Dícsérni jöttem kirabaybee-t, nem temetni... Ilyesmit mintha olvastam volna már valahol...

    Maradok tisztelettel: Vakegérke

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák