Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz netpeti98 #26650 üzenetére

    Ha már halleluja, tessék.
    Valahogy mi is így vagyunk. Mutogatjuk a táblát, és aki elfogadja ölelésünket, örömmel karoljuk át.

    -o-

    Meseév pályázatra.

    Országos Traumatológiai Intézet.
    Nagy hírű létesítmény. Volt! Ma már a Péterfy Sándor utcai Kórház alintézménye.
    Én még büszke lehetek, hogy az eredeti "cégnél" melózhattam. Olyan neves személyiség volt az intézmény vezetője, mint Prof. Dr. Manninger Jenő.
    Ez a lényeg? Nem.

    Egy alkalommal átvonultam az aulán, és egy rasztás csokoládébőrű kislány akadt az utamba. Csodálkozva nézett rám, talán még soha nem látott hosszú hajú bácsit. Mosolyogva nyomtam egy gyengéd barackot a feje búbjára, és mentem dolgomra.
    Hamarosan jöttem vissza, és az aula másik oldalán közeledett felém egy nő, aki karján tartotta a rasztás pöttömöt. Mikor a kislány meglátott, hadonászva mondott valamit a nőnek, aki letette, útjára bocsájtotta.
    A csoki rasztás kiccsaj rohant felém karjait kitárva, én pedig térdre ereszkedve fogtam fel kicsiny testének ütését, és egy percre eggyé forrtunk.
    Fél füllel hallottam a közelben lévők reakcióját. Édes, aranyos, meg minden.
    Minden jónak vége szakad egyszer. Elszakadtunk egymástól, puszikkal pecsételtük meg találkozásunkat.

    Laci barátom, aki végig velem volt, nem tagadta meg önmagát.
    - Úgyis befújlak a feleségednél, hogy csokival csókolóztál...

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák