Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz JanR #25 üzenetére

    Itt egy személy, még hl, unreal tournament is ment utánuk, meg a többi. Aztán rájöttem hogy single playerben marhára élvezetesebb számomra a konzol, jobban beleélem magam. Multiban meg fix, kötött hardware, ugyanaz az irányító, egy a tényező a net sebessége. Ezt szerintem nem kell kommentálni, miért jó.

    Az irányítás nem pontos, nehézkes, elavult, de mégis élvezetesebb, az egérrel az fps természetellenes már nekem(mozgás gyorsasága korlátok nélkül, fegyver súlya nem számít a játékok 99,9%-ban, legtöbb egér nem rezeg, egy 2d-s padon kell húzgálni egy cuccot és és még csak ravasz sincs, hanem gombocska..ehh, olyan műszerű, de pontos az tény és versenyre ez a fontos aki arra vetemedik). Sokadjára írom le, fps-re nekem eddig a wii féle irányító felelt meg a legjobban, ott egy az egyben a kéz ügyessége ment át, rezgett is amit én szeretek. Most kijött a move!, majd kiderül az milyen, nekem boxom van így buktam, kinect kell a francnak. Jó lenne ha pc-n is jönne egy személetváltás és mernének kiadni valami bivaly kontrollert, amivel valahogy jobb az élmény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák