Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Fotonhámozó #53 üzenetére

    Én pont ezt várom... ha bedől a sok hiteles, akkor megint lehet normális áron venni. Azt tényleg nem értem még mindig, hogy nálunk Békéscsabán miért is kerül egy kertes ház 30 millióba...? Mondjuk tök mindegy, mert még 20-ért se bírunk venni. De ami 20 körül van az is szinte mind fos, még milliókat kéne rájuk költeni. Pedig sima vályog, vegyes falazatú, régi előnytelen hosszú tornácos parasztházak. A többség vizes is, salétromos.
    Az ingatlanosok gerinctelenek, elég rájuk nézni. Biztos van 1-2 kivétel, de én eddig csak ilyennel találkoztam 2 év alatt. Még szerencse, hogy le lehet kérni ingyen is az ingatlan adatait. Bár azt csak akkor szoktam, ha már legalább egyszer megnéztem, és ígéretesnek tűnt. Eddig 2x volt ilyen, de ott is kiderült, hogy a négyzetméter se stimmel, ikerház volta miatt nem beépíthető a tető, a többi csak hazugság. Pofáznak, hazudnak ezek a tetű ingatlanosok.

    Hát a cikk vége kissé fura, az igaz. 700e nem kevés pénz így belegondolva, több, mint 3 havi nettóm. Itt ennyi a fizu. Ha IT területre mennék, itt akkor is ennyi lenne, próbáltam már. Elmenni meg nem akartam eddig, de egyre inkább ezen gondolkodok.

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák