Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Plazmacucci #19 üzenetére

    A No plans arra a kérdésre volt válasz, hogy az Immortalnak lesz-e PC-s verziója?
    Figyeltem a showt én is, és rettenetesen csalódtam, és háborogtam is a D3 topikba anno.
    De eltelt egy év, itt a DIV... nem mondom azt, hogy mindenkinek boldognak kell lennie, de ahhoz képest, mennyire közlékenyek voltak ezúttal, és még demo is volt... ház pozitívabb fogadtatásra számítottam. A Shown is, és az itteni topikokban is.

    Amúgy meg: az ember a pénztárcájával szavaz, ha itt lesz az ideje vagy lesz vásárlás, vagy nem.

    Na mindegy, nekem nem fáj, csak az, amikor úgy érzem szerintem igazságtalan dolgokkal savaznak olyat, ami nem érdemli meg. Legalábbis nem azért. :)
    Ebből a szempontból a mostani Blizzcon is hiba volt, mert túl messzire van a késztermék.
    De legalább beszél róla mindenki, benne van a köztudatban, és olyan lesz mint még soha: negyedévente fognak tájékoztatni, hogy is állnak?

    De mindegy, mindenféle vonatkozó topikban (itt is) megy a diskurzus olyan játékról, ami évek múlva fog kijönni.
    Addig is mindenki játszik a megszokott játékaival, aztán meglátjuk ez mit tud majd. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák