Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #17 üzenetére

    Nem nyomom le mások torkán csak érvelek azzal szemben, amit korábban írtak, miszerint "a witcher 2 harcrendszere tökéletes, a játékosok hülyék".

    A lenyilazós rész akkor jön elő, mikor Henselt-el mész beszélni a sátrában. Ha nem állsz meg percekre egy bokor mellett, ami ott van közvetlen az út mellett, hanem rögtön elkezdesz osonni a sátrak mögött, akkor kivág a nyílt terepre és lejátssza az animációt és kezdheted előröl.

    Ha a boss-fight közbeni időhúzás zavarna, akkor a Kayrant hoztam volna fel, meg Saskiat. Meg azt, amikor fél órát azzal cseszünk el, hogy várjuk az embereket, hogy másszanak fel a létrán Vergen-ben. DE nem ezeket hoztam fel.
    Engem az zavar, mikor indokolatlanul, unfair módon van benne a játékban.
    A Mass Effect meg véleményem szerint a jól kidolgozott harcrendszer miatt tűnik könnyűnek. Nyilván a BW a sztorira összpontosító játékosoknak kedvez, de azért azt mondani akár a ME3, akár a ME2 legnehezebb fokára, hogy pl a fedezék rendszer/képesség kombók nélkül sétagalopp volna, az nemigen játszott még a játékkal.

    A DA2 kapcsán az, hogy csak a demo alapján ítélsz, akkor is hiba. Mondom ezt úgy, hogy az első sztori DLC-t követően gyakorlatilag megutáltam a játékot és azóta se játszottam vele (és már az előtt is zavart a sok ismétlődő helyszín). A harc- és dialógrendszer egyszerűen előrelépés az elődhöz képest, a maga kiforratlanságaival együtt is. SZERINTEM. :)

    "dlc-t is tartalmazott" :DDD Mind1, nem akarok ezen vitatkozni, remek munkát végzett a csapat, de a harcrendszer SZERINTEM messze nem volt annyira jó, mint a sztori és csak emiatt nem játszottam többször végig a játékot. És mivel többször említetted, azért jöttem a topikjába, mert ettől még érdekel a 3. rész, a sztori miatt és tudnék örülni, ha legalább egy fokozaton végig lehetne játszani úgy a játékot, hogy a sztorira tudok koncentrálni és nem menne el két beszélgetés közt több nap. Azért lett kitalálva a több nehézségi fok, hogy neked és nekem is megtudjanak felelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák