Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof

    addikt

    válasz #30662400 #234 üzenetére

    Nem tudom miert terjesztik hiszik ezt egyesek, kb minden konzol ha nem is megbukott, de nagyon nem erte meg adott generacioban ami erosebb volt, mert sose arra fejlesztenek. jott ra 5jatek ami szebb jobb volt azt csokolom. (kb. mint rtx a pc-n)

    Ezert nagy szo, hogy vegre ssd, zen2, rdna2 lesz az egyseges etalon majd 3ev mulva amikor az ezt a hardvert kihasznalo jatekok megjelennek.
    Es itt fog a PS5 aratni az elejen megint, mert nekik hamarabb lesznek nagy exkluziv cimeik amik majd csak az uj gepen mennek ha jol ertem a fejlesztoi utemterveket.

    Ennek az az oka, hogy a legtobb, nem belsos megfizetett studio, aki jatekokat fejleszt es ok bizony magasrol tesznek a sokfele speci draga valtozatra /technologiara, amit adott dragabb konzol tud.

    Akarcsak a PCnel a mainstream hardverre megcsinaljak (ez esetben a studiok 90%+ a mostani lassan 8eves konzolokra fejleszt a mai napig), ha a usereknek 90%ban 2 magos procijuk van akkor 2magos procit fog kihasznalni a progi, ha 4magos van a tobbsegnek akkor azt.

    Szerintem Mancika nem fogja 600 dolcsiert megvenni karacsonykor az uj boxot mert 300-ert ugyanazokkal a jatekokkal jatszik max kisebb felbontasban ,fpsel. XboneX-el.
    Meg nem is emlitettuk, hogy hiaba akarjak a 4k-t a tv gyartok nyomni az atlag usernek egy 100-120cm-es fullhd tv siman eleg ,arra meg a mostani 'olcso' gen is tokeletes.

Új hozzászólás Aktív témák