Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TheLázs #10 üzenetére

    ha van fagyasztó+tűzhely, akkor alternatíva lehet a mirelit? spar-ban volt sokáig ilyen 3db-os mirelitjük (anno valami 500/doboz volt, nem tudom mennyit drágult azóta), azt kicsit tuningoltuk feltéttel és egynek jó volt :K jobbat biztosan lehet rendelni, de olcsóbbat nem

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz updog #18 üzenetére

    ja hát ha házilag megoldható, akkor legjobb ha magának csinálja az ember :) tegnap épp pizza volt otthon... próbálkozok újabban ezzel a nagymuteros pizzaliszttel és bevált... nem lesz annyira kemény a tésztája, mint sima bl55-el... feltét meg mindig kerül rá bőséggel ízlés szerint... múltkor pl brokkolit kaptunk olcsón, azzal nyomtuk meg... szósz szintén házi kerül rá... ja meg ami a gyengénk: a sajt... normális sajtból ráteszünk legalább 40 dekát, hogy legyen rajta :D ezektől a növényi eredetű vackoktól hányni lehet, azokat kerüljük nagy ívben

    itt kecskeméten általában a király-ból rendelünk, vagy a labirintus-ból... de bennük pár soron csalódtunk már: pl többször volt, hogy órákat vártunk, hívtuk őket, hogy mi lesz a rendelésünkkel és "elkeveredett / nem kapták meg" (pl neten leadott megrendelést) ...kérjük-e, ha 1 órán belül kihozzák már 10% kedvezménnyel? :( király viszont ilyen szempontból jó, mert 40-50 percnél többet nem nagyon kell várni és árban is az olcsóbbak közé tartoznak

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gdi #22 üzenetére

    italia-s akcióról nem tudtam, majd kipróbáljuk... királyban is van hasonló: 1800körül vannak páros akciók és időnként variálják :K ha meg nem akcióst rendelünk, akkor törzsvásárlói kedvezménynek van 10%... újabban náluk a manhattan-re szoktam rá, ami a tejfölös-fokhagymás alapjával inkább kenyérlángos, mint pizza, de jól összejön rajta a csípős pepperoni és a bacon :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Jhonny06 #32 üzenetére

    jósnőt alkalmaznak, aki megjósolja a befutó rendeléseket :DDD

    #33: netcincér ha jól tudom akár mcdonalds-ból is szállít :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Redneck #35 üzenetére

    itt kecskeméten 20-25perc volt a király rekordja... melóból 14:59kor elküldtem a rendelést, az út kb 15perc kocsival hazáig a város túlfeléről, futárnak meg központból kb 8-10 perc kell... épp csak lepakoltam a cuccom, átöltöztem, bontottam egy sört és már csöngetett is a futár :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Redneck #46 üzenetére

    kóstolgattunk sokmindent, de savanyú pepperoniból nekünk a kofa jött be leginkább :K amit pizzára kérünk, az változó szokott lenni, de az esetek nagy részében elég jó... ha mégsem, akkor meg csemegézünk mellé ebből... 300 körül van egy üveg, nem drága, viszont finom... 4-5 darab lemegy általában 1 kisebb kajálás mellé, de szerencsére sok van az üvegben...

    ha meg pizza: volt itt a labirintusban az ördög pizza... vagyis még mindig van, de már közel sem olyan erős, mint 10 éve... (vagy az ingerküszöböm változott igen sokat) ...10éve úgy nézett ki, hogy az alap mérges narancssárga volt (mintha 1 üveg erős pistába belekevertél volna pár evőkanál őrölt chilit), zsibbasztott rendesen... a rápakolt féltucat pepperoni meg csak a desszert volt hozzá :DDD ez a pizza akkor a felénél erősen lezsibbasztotta az állkapcsot, a vége felé meg már taknyom-nyálam folyt mindenfelé... most lemegy úgy az egész, hogy kellemesen csípős, de zsibbadásnak már semmi jele

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Redneck #58 üzenetére

    ...én a legfinomabb pizzát majd 20 éve szentesen a venezia pizzériában :D ...évek óta tervezem, hogy majd valamikor elmegyünk arra, hátha változatlan a minőség, de ez egyelőre még húzódik (attól félek, már nem ugyanaz/ugyanúgy készíti)

    a legrosszabb pizzákat meg a balaton környékén sikerült kifognom... ezek voltak kb a legdrágábbak, viszont volt aminek elég csapnivaló íze volt, szószt nem is adtak hozzá alapból, amikor meg kértem, hozott a pincér egy tubus felix kecsapot :C itt kecskeméten beülősbe kipróbáltunk pár helyet: la verde-ben a magyaros pizzára rendes hegyes erőset raktak, kert pizzériában meg a 4sajtos volt istentelenül jó... (mondjuk ezeket csak rendelni érdemes, mert kiszállítva hűlnek annyit, hogy már nem az igazi egyik sem)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák