Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vladi #62 üzenetére

    asszem 27x40 méter körül vannak a telkek: szélesség 27, rendre bal oldalt a ház, jobb oldalt szomszéd házának hátsó fala a telekhatár... itt volt a pincében a műhelye... nem rémlik már, hogy hétvégén dolgozott-e, ha sok volt a melója, csak azt tudom hogy soha nem zavart :K az mondjuk vicces, hogy mire elvégeztem a sulit, beköltöztem a városba (tököm televolt már addigra a tömegközlekedéssel) ...most meg a végén mire a fiunk nagyobb lesz, kiköltözünk falura és idővel ő is bejárós lehet :D ...középsuli+fősuli alatt kicsit irigyeltem a városiakat olyan szempontból, hogy kényelmesebb az életük: nincsenek buszhoz kötve és nem megy el napi 1-1.5 órájuk utazgatással (legjobb az lenne, ha a közelben tudnánk szerezni egy hobbit: maradna a városi kényelem, de lenne egy hely, ahová "menekülni tudnánk")

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák