Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    Természetesen ennek is lesz single módja és szerintem ezeknek a képeknek semmi köze multihoz csak találgatás, ahogy külföldi linkeken meg is írták. Ugyanolyan elcseszett fantazmagória lesz mint a Return to Castle Wolfeinstein. Itt még valami párhuzamos dimenziót is bedobnak, ahova át lehet majd menni. Egy városban játszódik majd elvileg az egész ahol ugrabugrálhatsz a dimenziók között. Mondjuk én sohasem vártam egy autentikus WWII-es játékot a Wolfeinsteint szériától, mert arra ott van annyi más játék, hogy dunát lehetne rekeszteni velük.

    Ami meg a motort illeti. Az Id Tech4 valóban nem mai gyerek és bár a Raven Software mindig kihozza belőlük a maximumot, sajna a kor igencsak elhaladt mellette. Az Id motorok legföbb baja mindig is az volt, hogy bár mindig forradalmian új megoldásokat hordoztak, szinte csak és kizárólag Id-hez közeli cégek licence-elték őket. Köszönhetően a nehéz használatuknak. Ezért van az, hogy az Unreal motor 100x népszerűbb lett, mint az aktuális Id motor. Ezen majd elvileg a Tech5 motor változtatni fog, legalábbis esküdöznek Carmack-ék. Elmondásuk szerint olyan tool-okat fognak készíteni a motorhoz, hogy azt a lehető legkönnyebben lehessen majd használni egy játék megírásakor, de majd meglátjuk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák