Új hozzászólás Aktív témák

  • FіkuszKukіsz

    őstag

    válasz Jim Tonic #466 üzenetére

    Én alkalmazást írtam nem ERP-t. Az SAP csak szerinted user friendly. A felhasználók szerint meg nem. Nálunk kb. 1000-en használják asszem az ő véleményük többet nyom mint a tiéd.

    Nem vonta teljesen vissza a felületet. Ha nem nézted volna meg a preview-t akkor most tedd meg.A csempék megmaradtak csak eltávolíthatóak, de most is a win8.1-en bármikor desktop felületet választhatsz elsődlegesen.

    Még1x leírom, ha nem értetted volna meg.Én vállalati szférában vagyok, nem kis számú userrel és nincs az elsődleges szempontok között amit te vizionálsz. A cégek nagy része már infrastrukturálisan függ az MS-től és win környezetben futó alkalmazásoktól és bármilyen op. rendszer váltás költsége többszöröse lenne egy EA licenc meghosszabbításának. Tök mindegy mit gondol az IT vagy egy rendszergazda az MS-ről és win 8 bukásáról. Ráadásul az MS történetében nem ez az első op. rendszer amit "újragondolnak" és azért vista esetében is megnézhető, hogy hány enterprise licenc-et használtak fel a vállalatok. Úgyhogy aki egy kicsit is benne az informatikában nem lepődik meg az ilyeneken.

    Romanes eunt domus

Új hozzászólás Aktív témák