Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    Én egy Desktop MX1000-et használok, ebben egy Logitech MX700 egér van. Az én kezemnek ez a forma felelt meg, méretre, súlyra (kicsit nehéz) nagyjából jó. E helyett vettem egy Microsoft Intellimouse Explorer x/ BlueTack-ot, az a kékledes, csodaegér. Na, asszon 2 hónap múlva lenyúlta... Aztán visszaszoktam az MX700ra. Igen, a gombja már régen szar, de szinte minden egérben ugyanaz a gomb van, 2 perc kicserélni, akinek van, és van mivel.
    Az MX700at erősen felújítottam, most eltűnt a hátáról a fémlogó, az izzadság a kezemről úgyis régen kikezdte... Most nem ezüst-fekete, hanem okkersárga-fekete. Nekem egy töltéssel ~1 hetet megy, igaz, csak esténként használom a gépet olyan 4-5 órákra. A bölcsője a kezdetektől szar volt, sehogy se akart működni. A mikroszoft egere ebből a szempontból tökéletes...

    Ez a G602 fogásra szerintem nekem nem tetszene, meg minek rá 1000 gomb? Más oprendszer elmegy 1 gombos egérrel, és azzal is lehet játszani...

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák