Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    Nem tudom, hogy a tisztelt cikkíró milyen Gothic 1(2)-el játszott aminek béna irányítása volt, míg a Gothic 3-ét modernnek mondja, az első két játékban tényleg változott a harc ha új skillt tanultál (és voltak kombók!) plusz még te is (mármint maga a játékos!) mesterire tudtad fejleszteni a képességeidet emígyen fabrikálva magadból és a karakterből tömegpusztító fegyvert, ellenben a G3 egy klikkfesztivál, simán kiölsz egy városnyi orkot csak a bal egérgomb nyomogatásával... :U persze 3 farkas képes megölni ha elkezdenek rádugrálni :o :O szégyen a sorozatra nézve a G3 meg még a kieg. is, inkább meg se jelent volna :(

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Silenzio #8 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy kiismerted azt, hogy pl. egy ork elit hogy ront neked és annak megfelelően kardoztad darabokra. a kombó pedig támadás+iránygombok megfelelő mennyiségű nyomkodására jön elő :) Tehát fejlődtél te is a gép előtt meg a karakter is a játékban :)
    Nekem semmi bajonm nem volt a kasztok közti átjárhatósággal, mert kellett használni pl. nyílpuskát bizonyos helyszíneken (kapcslókhoz) a varázslat meg alap, hogy kell diablo 1 után :) (én egyébként mindíg templomost csinálok, nem tudom miért de mindig ott kötök ki a mocsár közepén :DDD, mondjuk a templomosok a játék/történet "szerint" is értenek a mágiához :U )

    egyébként abban az esetben nem tudod kigyapálni az orkokat a 3. részben ha valamivel lövöldöznek, de ha kaszabolni akarnak akkkor esélyük sincs, így a korrekt :R
    a védekezés meg legjobb emlékeim szerinte a jobklikk lenyomása :F

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák