Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    Köszi az írást....sajnos mindig csalódnom kell,na nem az írásban/tesztben hanem a játékokban.

    Csak én vagyok maradi ennyire,hogy még mindig abban reménykedek,hogy kapunk még felülről nézős rpg-t,ahol érdemben több karaktert kell irányítani(mint 3-4+). Nem pedig a lövünk egyszerre 123131231 nmy-t meg mindegy mit válaszunk etc etc rpg helyett?

    Meg,hogy nem 3 lépés egy quest felveszed-->elmész megölöd/találod-->vissza kész!Kicsi kreatívság kéne.

    Sajnos ha én rendes rpgt akarok tolni,vissza kell mennem lassan több mint 10+ évet az időben,hogy tudjak.

    Szerk.: egy rpgnél miért számít a grafika,ha választhatnék a szép grafika vs jó történet/játékmenet között egyértelmű a dolog.Lehet tutko a grafika ha 2-3 óra után törlöm a játékot,mert nem fog meg semmi sem benne.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz persil #62 üzenetére

    DA-t sem tartom.valami húúú de nagy játéknak.2 hetes házibulis/lanos maratonnál egyik haver tolta,néztem meg játszottam vele én is,de nem fogott meg.(nem rossz de nálam a mérce a bg1-2,ha azt megközelíti jó ha nem del :) )
    Másik meg alap :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák