Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz #90088192 #189 üzenetére

    Nem akartam ilyen vitába keveredni, de ha már megszólítottál, megnéztem, mit írsz, és aszerint reagáltam.
    Köznevek (népnevekről lévén szó) nagybetűvel írása (főleg következetesen) a szélsőjobbos emberek "kiváltsága", ezekről az emberekről a threadben már elmondtam azt, amit szerettem volna.
    Majd ha megtanultok Hitlerről és úgy általában az elnyomó diktatúrákról NORMÁLIS ember módjára gondolkodni, akkor vitázhatunk, addig semmi értelme.

    Lásd pl. tetsuo fórumtárs véleményét, aki szerint az utolsó felelős kormányunk '44-ben volt (ugye Szálasi és a nyilaskeresztesek).
    Ilyen emberekkel mit vitatkozzak?

    Az elmúlt ~200 év legpozitívabb állama az Amerikai Egyesült Államok volt, jelenleg is az ő rendszerükben élünk. Magyarország az elmúlt ~1100 év legnagyobb fellendülését éli meg, relatíve nyugodt belpolitikával, relatíve gazdag és boldog nemzetként, a világranglista kb. 40-50 helyén tanyázva. Tehát az "elitnek" tekinthető 25 %-ban benne vagyunk.

    Ezzel szemben a nacionalizmus európai felívelése hozott két vesztes világháborút, milliós veszteségekkel, az ország kb. kétharmadának elvesztésével.

    Mindenki elgondolkodhat, melyik rendszert érdemesebb támogatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák