Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Samott #1717 üzenetére

    Ok, akkor csak arra kérnélek meg, hogy helyettem ne legyél okos, és ne akard nekem megmondani, milyen mobil OS-el lennék elégedett. Köszi.

    A verseny jó a felhasználónak, de ha a zárt rendszert elveszik, azzal nem több lesz a verseny, hanem kevesebb. Mi értelme még egy nyílt rendszert csinálni egy zárt rendszerből (hozzáteszem, jelenleg az egyetlen használható zárt rendszerből a piacon), mikor már van egy, ami minden felhasználói igényt ugyanúgy ki tud elégíteni, mint az iOS? Ki mondja azt, hogy ő nem tud olyan készüléket venni, ami neki megfelelne, és iOS-re van kényszerítve?

    Egyébbként én csak reagáltam a kollégák felvetéseire. Ehhez jogom van, ahogy neked is.

    De amúgy tényleg érdekelne, honnan ismered ilyen jól az iPhone userek véleményét a kérdésben? Megkérdezted őket? Van erre valami forrásod, hogy az iOS-en igazából mindenki szenved és a rendszer megnyitásáért epekednek? Mert te elvileg világosan tudod, hogy mi lenne jó nekik, ez benne is van a hozzászólásodban.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Samott #1717 üzenetére

    Milyen monopólium? Egyébként ha erővel szétverik az Apple zárt rendszerét és nyíltat csináltatnak belőle bíróságon, akkor végül is csak nyílt rendszerek lesznek, egyféle választék az nem versenyellenes? :D

    Ahhoz mit szólsz az Epic sorra intézi az exkluzív játékokat a retek áruházába, miközben kábítják a népet mindenkinek joga van bárhonnan telepíteni?

    Másodszor kérdezem: az Epic miatt nincs ott most a játék a két nagy mobil áruházban, hol jó ez szerinted a felhasználónak? :U

Új hozzászólás Aktív témák