Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz Stiky #29 üzenetére

    nekem ezt nem kell bemutatni, van hackintoshom otthon, de ne tudd meg mekkora szopás volt mire sikerült, pedig van rálátásom a dologra. közel sem volt triviális. a másik meg h a frissítéseket el lehet felejteni, vagy félévente újratelepíted az egészet. na én ezt untam meg...

    szóval ezt sokmindennek lehet nevezni, de feelingnek nem :) vagyis de, csak nem az amire vágyik az ember :)

    [ Szerkesztve ]

  • ii77

    tag

    válasz Stiky #29 üzenetére

    Lassan 28éves leszek. Szám.tech prog-nak tanultam. IBM alapú PC-vel bő 14éve nyomom.
    Szerettem gyakran szétszedni, cserélni, alakítgatni a desktopPc-m.De elegem lett. Anno én is fikáztam az almásokat. :) Nyomott a latba: -Zeneszerkesztés, remixelés is bejött a képbe. A beállítások eszközlése kényelmesebbek számomra. Egyedül a játékok terén vérzik el, de erre tökéletes a BootCamp, így figyel a MacbookPro-on egy XP, ha mégis kéne.
    Azt oprendszer és a hozzá tartozó programok(pl.iLife) fényévekkel kellemesebbek, kiszolgálóbbak, mint PC-n. Sok nüansznyi pillanatot takarít meg, azaz: -Végre nem én vagyok a gépért, hanem ő értem! Igaz, nem magyar átlagkeresethez igazított cédulák, aláírom.
    Soha nem vágytam laptopra, de megláttam az Unibody Macbookot: -Design, kifinomult, a kijelzője, a billentyűzete, még a beépített hangszóró is üt a maga méretéhez képest. Elhoztam őt: C2D 2.8GHz, 15.4", 4GB DDR3 1066Mhz Ram, 320GB 7200RPM Hdd, NVidia 9600GT 512MB + 9400 256MB.

    VESTAX QFO

Új hozzászólás Aktív témák