Új hozzászólás Aktív témák

  • gliskard

    senior tag

    az egyik szemem sír a másik meg nevet... 93-94 óta dolgozom mac-en és ennyi idő alatt sem sikerült beleszeretnem. Vannak dolgok amik tetszenek az apple megoldásaiban és vannak amik nem (mind HW, mind SW szinten). A mini az egyik vonal amit nem igazán értek. Amikor piacra dobták már volt iMac, sőt a sokadik generációnál tartott, eme kompakt all-in-one mellett én nem igazán láttam létjogosultságát egy mini gépnek...
    Közben kipróbáltam egy első generációs (még PowerPC) gépet és az árán kívül minden rendben volt vele, bár a hdd elég rendesen visszafogta a rendszert, de ugye ez otthoni "egyszerű" felhasználásnál nem olyan nagy probléma. Persze továbbra sem értettem, hogy ki a célközönség ha van iMac...
    Tetszik a tesztben a perifériák bírálata. Az apple-nek még nem volt olyan egere amit nem dobtam volna be a fiókba anyázások közepedte. Anno kijöttek az első iMac-nél a "zsömle" egérrel ami egy ergonómiai és funkionális katasztrófa volt, a most használt mighty mouse elődjeitöl sem voltam elragadtatva, csak a pénzt sajnáltam mivel a gépekhez csomagolták. SZVSZ büntetést érdemelne aki ezeket kitalálta. Persze ismerek olyat aki odáig van és nagyon tetszik neki, bár nem tudja megszokni a két gombos mighty mouse-t... no komment.
    Keyboard-okból a mostani notebook-okból átvett megoldás kivételével nem volt gondom, söt az otthoni pc-n is volt amikor apple billentyűzetet használtam.
    TC - na ez amire még nem tudtam rájönni, hogy miért is olyan nagy szám és miért olyan jó dolog. Próbálgattam, nézegettem és kikapcsoltam... No comment.
    SZVSZ a miniben egy jó dolog van, az pedig az OSX.

    jó lenne ha a paletta többi részéröl is jönne teszt (iMac, MacPro, notik) kíváncsi lennék a véleményetekre.

    Kösz a tesztet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák