Új hozzászólás Aktív témák

  • gliskard

    senior tag

    válasz majom2 #9 üzenetére

    - az usa-ban a nagyobbik mini 799$ a legkisebb iMac 1199$, tehát egy átlagos jövedelmet figyelembe véve a 400$ többlet költségért kapok egy komplett gépet. Statisztikák szerint akik váltottak azok inkább a fentiek alapján gondolkodhattak.
    - Aki cipelni akarja az szerintem inkább vesz egy macbook-ot ami szintén csak 400-500$ drágább. Az még inkább befér a táskába.
    - Multimédia központ esetében a win szerencsésebb a jobb codec ellátottság miatt is.

    (bocs, hogy a kinti árakat írom, de mint tudjuk nem mi vagyunk a célpiac)

    félre értés ne essék, nem kötekedni vagy vitatkozni akarok, mindössze a kinti forumokon is láttam visszaigazolni amit gondoltam illetve az apple eladásai és a többinél megszokott termék frissítéseknél hosszabb idő is ezt látszik igazolni. Nem rossz a mini, mindössze látszólag kezd fölöslegessé válni a kategória. wintel vonalon is inkább az all-in-one vonalat kezdik preferálni, mivel a laikusoknak ez a könnyebb változat, "csak" be kell dugni a konnektorba és működik, nem kell drótokkal és madzagokkal vacakolni, ráadásul kis helyet foglal és esztétikus.

Új hozzászólás Aktív témák