Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Graphics #909 üzenetére

    Nekem az X3 pro csomag nagyon szimpatikus. Azt kaptam, ami a papíron volt. Amit ígértek. A 120hz-es kijelző remek; tartottam attól, hogy ha nem történik érintés, lekapcsolja, de nem, az ébresztőn kívül mindenhol 120-al pörög a kijelző, kiraktam az indikátort a sarokba.
    Chrome kissé szaggatott, ezt így orvosoltam: chrome://flags/ deactivate "use Android Servicecontrol".
    A dupla sztereó is jól szól, de sajnos tényleg rezeg a konstrukció, nem kell neki 80% hangerő sem hozzá. Ezen tud javítani egy valóban vastag tok, jelenleg a Nillkin nem tudja teljesen tompítani. Hátha jön rá sw update .. xd
    Kis apró hibák mindig is voltak a miui-ban, pl. messenger ha nincs a memory-ban, nem küld értesítőt. Érdemes lakatolni. Whatsapp helyett a YoWa-t használom, itt csak a hang marad le, talán lehet javítani.
    A 6gb ram érezhető 4-ről érkezőknek.
    Call of duty közben azért tud melegedni a vas, Nillkin alatt is ... Viszont, töltés közben jobb a helyzet, mint Redmi Note 9S-en. Ugyanakkor, mivel új a cpu, a cod csak 60-al megy jelenleg. Hmm. Remélhetőleg hamarosan javítják.
    Kamera kb. ugyanaz, teljesen használható, snapseed-el meg majd javítom.
    Elvileg hónap végén érkezik a miui 12.5, ami sebességet érintő változásokat hoz - 10-20% -al gyorsabb app megnyitás. Nyilván, ez valahol blöff, aztán hátha.

    Szépen körbe fóliázom elől-hátul-kameránál. Jó vétel. 75-ért .... Nincs miről beszélni.

    Ja, és király, hogy a miui fiók belépés után szépen lehúzta egybe az előzőleg is használt, 75 appomat. Észre sem vettem, már lent volt minden. Mondom, jó :U :R

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák