Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz gproject #21 üzenetére

    Ebben az esetben egy olcsóbb gép vajon elég lesz erre?

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • SlayerSub

    tag

    válasz gproject #21 üzenetére

    Lehet rosszul értem amit mondasz, de szerintem pont, hogy azt akarják megoldani, és véleményem szerint csak is annak van értelme, hogy béreled a hardwert, az ő rendszerükön fut a játék, nem pedig azt a változtatot, hogy van egy géped amin elfut a játék és egy másik eszközödre streameled. Mert annak csak PCről tablet streamelésre van értelme, hogy mobilabb legyél.
    De ebbe az esetben minek venne valaki egy otthoni konzolt amire otthon a másikszobában lévő gépéről streamelne..

    Amúgy Geforce-nak a bérelős szoláltatása tényleg elég rég működik, volt Nvidia shield tablettem, de megmondom őszintén nem próbáltam ezt a bérelős megoldást. Viszont egy két tesztet láttam youtubon ahol azért elő elő fordult komolyabb fps drop.

    Másik: Kicsit úgy érzem olyan ez mint a benzines autóról áttérni a villanyra, vannak akiknek nem érdeke hpgy működjön a technika. Mekkora piac esne pikkpakk a nullára, ha már nem vennék a gamerek a többtízeres videokártyákat, mert bőven elég egy kajak net az eljátszol az auchanos laptopon.

  • looser

    addikt

    válasz gproject #21 üzenetére

    Egy ideje már nem nagyon játszom, de pont egy PS3-as cím az, amit nagyon szeretnék pc-n látni, a Heavy Rain. Ettől függetlenül szimpatikus az xbox, sok kollégám választotta játékra.
    A felhős xbox esetén kihagyni egy olyan lehetőséget, hogy bárki játszhasson, az nagy hiba lenne, ezért nem igazán értem a felhős xbox koncepciót, mivel ezzel az erővel bármilyen streamingre alkalmas eszközön mehetne a Minecraft. Ha ezt maguknak szűkítik le, az hiba, esetleg ha nem úgy alakulnak az eladások, akkor lesz egy menekülőút, amikor jöhetnek az egyéb vasak.
    Én egy ekkora cég esetében, mint az MS, mindenképpen azt próbálnám meg, hogy minél több emberhez elérjen a dolog, így fura kicsit.

    #31: "amiben csak a játékok futtatásához szükséges hw(passz mi van egy xboxban, de kb.: alaplap, CPU, GPU, RAM, minimális ROM pl.16GB)...van." Hát az van a többiben is, szerintem ezzel nem lehet spórolni :-)
    Ha nem game streaming szolgáltatás (Gamefly), akkor meg előfizetéses-letöltős (Origin access)...előbbi esetén nincs szükség számottevő hardverre, utóbbinál meg kell a játéknak megfelelő pc.

    [ Szerkesztve ]

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák