Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeslieB

    csendes tag

    válasz BDave #1 üzenetére

    kb 2 hete használok egy ilyen kis telefont. Eddigi tapasztalataim: gyors, mérete ellenére kényelmes, a kijelző fényereje nagyon jó, egész jól látszik világosban is. A zenelejátszó és a rádió is korrektül teszi a dolgát. Hangminősége kifejezetten jó, beszélgetéskor nagyon tisztán recsegés, és torzításmentesen hallható a másik fél. (Volt telefonom, aminél komoly gondok voltak ezzel.) A fényképező viszonylag jó képeket csinál, sokkal rosszabbakat láttam már sokkal drágább készülékektől.Készenléti idő nagyon jó volt amíg nem használtam a netet, az eléggé belemar a készletekbe, de így is 4-5 nap tellt el mire tölteni kellett. A net használat is egészen kellemes, annak ellenére hogy csak edge ill gprs áll rendelkezésre. A gyárilag beépített böngésző egész jól használható. Amit még használok az a google, keresésre is, és a levelezőt is, mindkettő klasszul működik. Az instant messenger menűből csak az msn-t használom, azzal semmi gond, és használnám a facebook csevegőjét, de azzal valami nem stimmel.Ha itt be akarok jelentkezni, kiírja, hogy ha akarok felhasználó nevet akkor az megadott linken létrehozhatok, de ha akarom ha nem csak erre az oldalra visz, és nem tudok belépni, semmiképp. Ezt sajnálom, mert ezt sokat használnám; ha működne. Amit kisilabizáltam különbséget a régi champ-el: bluetooth 3.0, a kamera 2 Mp-es, a böngésző Verziója a régiben 3.5 az újban 4.2
    chatOn, Kinézetre jobban tetszik mint a régi változat, de ez szubjektív. Kb ennyi jutott most eszembe a készülékkel kapcsolatban, bár igaz, hogy nem régóta élek együtt vele, elég gyorsan megbarátkoztam vele, szerethető kis masina.
    Ja egy valami ami nem tetszett, de ez nem a készülék hibája: A demo játékoknál feljánlja, hogy egy 500-asért megveheted a teljes verziót. Én nyomtam egy O.K.-t le is vonták az 500-ast, de nem kaptam semmiféle feloldó kódot, pedig azóta a játék kéri. Így azután maradna a letöltött és telepített játék, de ha nem jön be valamelyik nem tudom hogy lehet leszedni, szóval ezzel nem kísérleteztem még. Egy Opera minit feltettem, de nem vagyok tőle túlzottan elájulva. Leszedném, de fogalmam sincs hogy csináljam. Feltenni könnyű volt mert letöltés után megkérdezte telepítse-e és már fenn is volt, de leszedni sajnos nem tudom. nem volna nagy baj, de egyéb Javás dolgoz addig nem merek telepíteni, amíg nem tudom hogy lehet leszedni.

    [ Szerkesztve ]

  • LeslieB

    csendes tag

    válasz LeslieB #29 üzenetére

    Még valami eszembe jutott: A régi champ ha jól tudom 8 Gb-ig volt bővíthető, ez 16-ig.
    A régi champ-be nem kellett füles a rádióhoz, ebbe viszont kell. :((
    És ami még nekem kicsit nem tetszik, hogy egy kétoldalas összehajtogatott A4-es a használati útasítása, annak is az egyik fele csak mindenféle biztonsági rendszabály, a másikon meg olyasmik vannak leírva, amire bárki rájön egy perc alatt. Viszont egy csomó dolgot meg sem említenek benne ami fontos lehet. Letöltöttem egy rég champ kézikönyvet, az sokkal részletesebb.

  • LeslieB

    csendes tag

    válasz pineapple22 #31 üzenetére

    A felturbózás még azt is jelenti, hogy a előzőben lévő 30 mb memória lecsökkent 20-ra :Y

  • LeslieB

    csendes tag

    válasz pineapple22 #31 üzenetére

    Ma felmentem az mbiz-support.com oldalra, és reklamáltam.
    Egy kész űrlap van, ahol meg kell adni a telefon tipusát, a számot, amiről rendeltem, és a játékot, meg még pár adatot.
    Azonnal ezt a levelet kaptam:

    Dear Xxxxxxx Yyyy,

    Thank you for submitting your enquiry.

    We apologize for any inconvenience that this may be causing.
    Please rest assured that one of our support team will respond to you within 48 working hours.
    You can also visit our improved online help at www.mbiz-support.com.

    Sincerely,

    M-BIZ Support

    Kíváncsi leszek.........

    Ja és még valami!
    Az oldalon ki lehet választani a magyar nyelvet, így nem lehet gond senkinek a kitöltés :C

    [ Szerkesztve ]

  • LeslieB

    csendes tag

    válasz V.T.CS. #17 üzenetére

    A star 2-vel csak az a gond, hogy az erőssége lehetne a wi-fi, ha használható lenne, mert folyton lefagy kevés memóriára hivatkozva, a champ 2-nél ez nem jellemző, ráadásul utóbbit picit több mint a feléért kaptam meg, mint amennyiért egy start 2-t adtak volna a Vodánál.

Új hozzászólás Aktív témák