Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz 1697 #19 üzenetére

    Most komolyan ?
    Az a legnagyobb problémád, hogy hogy öltözködnek.Hát váó.
    Jó ..nem mondom hogy a színvonal nem csökkent az utóbbi időben.. de megítélni egy oldalt és a szerkesztőit az öltözködésük alapján...

    A Google-nél sem dolgozik szinte senki öltönyben..pedig sokszor tervezőmérnökökről van szó, még csak nem is a takarítóbrigádról..
    Akkor a szemedben most Ők is egy komolytalan szervezet.Értem.

    Elárulom hogy amikor amerikaiaknak megyek fel előadást tartani, én is "utcai" viseletben vagyok, mert úgy kényelmes.Eddig még egy usák nem szólt meg miatta, de még csak a szervezők sem.
    mindez biztos az Ő igénytelenségükre, no meg az enyémére, és a rendezvény komolytalanságára utal nemde?:D

    Nem rosszból, de igazán hálásak lehetnétek hogy kapjátok a híreket relatíve gyorsan és értesültök mindenről.Jó persze nem jó az ha van hiba, de úgy tudom van rá mód hogy írjatok valaki másnak aki tuti javítja a hírt vagy törli is ha kell.(akinek nem inge..)

    #1697 neked meg,
    Ha meg valami nem tetszik,csinálj jobbat, divatosabbat. Állítsd össze a saját fashion-guy stábod, és érd el ugyanazt amit Ők több év alatt.
    -legalább próbálj meg úgy viselkedni mintha nem Troll lennél, és tedd már magad offba...

    Többiektől meg elnézést az offért.

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz babkukta #25 üzenetére

    Igen, pont erről írtam...ezt jól látod.

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák