Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz paljani #54 üzenetére

    Ha csendes tag maradtál volna továbbra is, bölcs maradtál volna, de nem...
    Légy szíves nézz szét a magyarországi piacon, nézd meg az árakat és lefedettséget, elemezd és értelmezd! Amennyiben sikerült gyere vissza és, ha tudsz érdemben hozzászólni a témához, akkor szívesen látunk! Fröcsögésre semmi szükség, nem látod a fától az erdőt! Köszönjük! :DDD :R

    ------------------------------------------------------------
    (#62) joey04

    Nekem is van ám tapasztalatom:
    -soha nem akadozik a szolgáltatás
    -jó ügyfélszolgálat
    -korrekt munkatársak irodai kiszolgálás
    -korrekt szerelő minőségi munkával
    -legjobb ár/érték arányú szolgáltatás MO.-n

    többet nem tudok hozzátenni

    [ Szerkesztve ]

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • andor80

    senior tag

    válasz paljani #54 üzenetére

    ajajaj van gond a fejekben...
    Ha nincs a digi akkor ma is nézhetnéd a thom analog kábeltévéjét 8 csatival havi 15 ért
    Meg a 3 megabítes adslt- 11ezredesért... De mindengy te hinni akatrsz abban amit kényszerből leírtál...

    [ Szerkesztve ]

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

  • Bbbbbb

    friss újonc

    válasz paljani #54 üzenetére

    Én sokat mérgelődtem az itthoni mobilszolgáltatók árképzésén. Próbáltad már összehasonlítani az árakat? Bárhová mész, az általad fizetett díj végeredményben - ha nem változtatsz a szokásaidon - ugyan annyi. Na a DIGi ezen változtatna ha elindulna a mobil szolgáltatása. Csak megerősíteni tudom azon hozzászólásokat, melyek a vezetékes szolgáltatásokkal kapcsolatban születtek. Agglomeráció, közel nulla verseny, majd DIGi megjelenik és ugyan azért az árért többszörös szolgáltatást nyújt. 10e Ft ért havonta telefon TV HBO 1,2,3 Cinemax cinemax2 net 1 GB. Előtte ezért a pénzért szinte semmi nem volt. Mondanom se kell, vagy minőséget emeltek a korábbi szolgáltatók és szolgáltatási kört bővítettek vagy árát engedték. Érdekes, DIGI előtt ez nem ment nekik. Sajnálom a DIGI - t. Nem hiszem, hogy jotékonykodni akarna, egyszerűen sok ügyfél mellett alacsonyabb haszonkulcs mellett -gondolom én - akar nyereséget elérni. Ez nekem végső soron jó, mert ár érték arányban kedvezőbbek. Nem vagyok a pénzem ellensége. Végső soron mindenki azt választ amit akar, ha van miből választani. Most ígazán nem nagyon tudsz választani. Álláspontom szerint gennyesre keresik magukat a jelenlegi mobil szolgáltatók. Hogy van az, hogy flottának jelentősen jobb árakat tudnak kínálni, mint magányban? Nem gondolom, hogy a flottában ráfizetnének az általuk nyújtott szolgálatára.

Új hozzászólás Aktív témák