Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz paljani #54 üzenetére

    Ha csendes tag maradtál volna továbbra is, bölcs maradtál volna, de nem...
    Légy szíves nézz szét a magyarországi piacon, nézd meg az árakat és lefedettséget, elemezd és értelmezd! Amennyiben sikerült gyere vissza és, ha tudsz érdemben hozzászólni a témához, akkor szívesen látunk! Fröcsögésre semmi szükség, nem látod a fától az erdőt! Köszönjük! :DDD :R

    ------------------------------------------------------------
    (#62) joey04

    Nekem is van ám tapasztalatom:
    -soha nem akadozik a szolgáltatás
    -jó ügyfélszolgálat
    -korrekt munkatársak irodai kiszolgálás
    -korrekt szerelő minőségi munkával
    -legjobb ár/érték arányú szolgáltatás MO.-n

    többet nem tudok hozzátenni

    [ Szerkesztve ]

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #20749568 #69 üzenetére

    Nem barátom, a tények néha fájnak, de attól még igaz marad! Akinek nem jön le a kartell, olyan szinten bűzlik, ha valaki ezt nem veszi észre... Nem is tudom mit írjak ide... Azt hiszem semmit nem írok inkább. :(

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #20749568 #76 üzenetére

    Figyelj, én a vodafonnal kezdtem a mobilozást. A hegy tetejére kellett mennem, hogy legyen térerő, nézd meg most, minőségi szolgáltatást nyújt mindenhol, eltelt pár év azóta. Az megvan, hogy a DIGI most építi a saját hálózatát? Na anno a voda is innen indult! Nem értem, hogy mit nem értesz? Úristen, látod miket írsz? Tisztában vagy a verseny fogalmával? A DIGI tönkrevágja a magyar internetpiacot?
    Srácok én ülök fordítva a lovon?

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #20749568 #91 üzenetére

    " Mint proli panelszolgáltató lefölözte magának az olcsón elérhető ügyfeleket és tudott így röhejesen olcsón szolgáltatni. "

    Ez a többi versenytársnak tiltva volt? Volt ilyen rendelet, hogy sűrűn lakott területeket tilos lefedni? Csakis zsákfalukban szabad földkábelt fektetni? Volt ilyen rendelet? A többi szolgáltató miért nem kínált gigabites netet panelekben? Ki korlátozta a tisztelt konkurenciát, hogy a sűrűn lakott területeket megszerezze magának? Elindítasz egy net szolgáltatás vállalkozást, hol fogsz először netkábelt fektetni?

    Bármilyen szolgáltatói szegmenst megnézel Magyarországon, milyen szolgáltatásra fogsz előfizetni? Hát persze, hogy arra, ami a legjobb ár/érték arányt nyújta, aki nem így tesz, az egy barom!

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    válasz joey04 #119 üzenetére

    Rendben. Én csak egy pozitív tapasztalatot írtam, bárhol ki lehet fogni bunkó vagy bal lábbal kelt embert. Amúgy az emberi tényezőkön kívül a hardverre nem lehet panasz. Mondjuk az is igaz, hogy nálunk a lakásba még nincs bent az optika, ott hallottam szívásokat. Remélem nálam panaszmentes lesz majd az átállás. Részemről én a gigabites routeremmel fogom szórni továbbra is a WiFi-t.

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    válasz ubyegon2 #206 üzenetére

    Pont az ilyen gondolkodásmód, -amit te képviselsz -miatt tart ez az ország itt ahol. Az a legjobb, ha beletörődünk mindenbe és amit elénk tálalnak a "jóakaróink" azt minden kritika nélkül szépen elfogadjuk és nagyot nyelve leküldjük a gyomorba. Csak nekem gyomorforgató ez az egész? Van egy szolgáltató, aki próbálna innovatív, úttörő és fejlesztői hozzáállással vásárlókat szerezni. Erre a többi pöffeszkedő, profitban úszkáló szolgáltató felhúzza a szemöldökét, hogy mit akar ez a kis senkiházi fel akarja borítani a jól tejelő zárt ökoszisztémánkat? Hiszen fejlesztés nélkül is dől a lé! Nehogy bárkinek is felnyíljon a szeme, hogy lehet ezt másképpen is csinálni. Mindenesetre a népbutítás folyik ezerrel, a gép dolgozik, önálló értelmes gondolatokra képes ember nem sok marad ebben az államban sem...

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    Székesfehérváron dolgozom a DENSO cégnél. Nem soron melózom, mérnöktámogató vagyok (aka technikus), egy "pléhdoboz" tesztépületünk van. Telenornál voltam sokáig, a végén már 8000 Ft volt a havidíjam, 4G térerő kritikán aluli, lemondtam az előfizetést. Van a cégünknél céges flotta, lehet csatlakozni a telenorhoz, kb. 3500 fő dolgozó van nálunk. Annyira leterhelt a 4G hálózatunk és a sok fémből készült gép eléggé leárnyékol. Egyszóval hiába van flottás lehetőség, a hajamra kenhetem. A vodánál fizettem elő 2 év hűségre 10GB adatra havi 4e Ft, tökéletes a 4G térerő még a gépdzsungel között is! Ez csak tisztán net, beszélgetésre feltöltő kártyám van telenor és belőttem csak 2G kapcsolatra, így elérhető vagyok telón, amúgy keveset beszélek. Van két teszt sim a digitől, használhatatlan az ipari parkunkban, de inkább a gépek árnyékolnak le! Most augusztusban lejár a hűségem a vodánál, de gondolkozom egy voda flottában. A digi szerintem bukó lesz nekem a munkahelyen, nem fogja lefedni. A másik röhej, 2020-ban a cégem nem biztosít net hozzáférést, mindent intézhetek a saját telómon, ami magán ügy. :DDD Itt PH-n is van flottás topik, majd nézegetem. Várpalotán lakom, ott tökéletes térerővel működik a két digi sim (otthon gigabites net van, felesleges, ott a WiFi-m), de az megint bukó, nekem a cégnél kell a net hozzáférés! Egy redmi note 5 pro van nekem, tudja a Volte funkciót. Nagyjából ennyi az én történetem. ui.: augusztusban szívesen csatlakoznék vodás flottához :DDD

    [ Szerkesztve ]

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #00137984 #294 üzenetére

    Ez a mass effect hasonlat tetszik és sajnos igaz! :DD Feleslegesen vitázunk itt egymással, a végkifejlet ugyanaz marad, verseny nélküli mobil internet szolgáltatás. Időm mondjuk van, még jövő héten sem dolgozunk, Húsvét után kezdődik a meló! :O

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák