Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz #20749568 #76 üzenetére

    Látod, ezért vagyok én csendes tag. Tény- és okszerűen leírom, hogy a Digi több mint 3 éve képtelen egy éles mobil szolgáltatást letenni az asztalra, ezért nem (sem) is veszik komolyan őket a frekvencia aukción. De ezt elegánsan mindenki figyelmen kívül hagyva személyeskedik továbbá azzal van elfoglalva, hogy ha a Digi nincs itt a tizensok éve az olcsó internetével, akkor még ma is százezerért betárcsázós net lenne mindenhol. Valami csegevára-robinhúd keverék ez a cég itt sok “szabadságharcos” szemében vagy esetleg maga a megváltó. Hasonlítgatják itt az almát a körtével, van aki még azt is szégyelli, hogy magyar. (Ehhez mondjuk mennyire hülyének kell lenni?)

    Általában ezért vagyok csendben, lassan egy évtizede már. Itt keveseket “zavarnak” a tények. A Digi hosszú évek óta “építi most” a mobil szolgáltatását és semmi sincs belőle, még annyi se, hogy legalább pénzt merjenek kérni érte. Bocsánat, jófejségből nem kérnek. De ha most kaptak volna egy kevés sávszélességet, akkor bezzeg minden más lenne. Most végre meg tudnák csinálni, amire eddig se voltak képesek. Harmadáron adnának ötszörannyit!!! (Fél évig maximum, aztán vagy árat emelnének vagy lehúznák a rolót. Akkor meg a lokál komment-csegevárák megszakértenék, hogy hát a többiek tönkretették őket. Meg az állam. Meg minden és mindenki.)

Új hozzászólás Aktív témák