Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz Pingüino #82 üzenetére

    én pl. Pop Os!-t nézegettem egy darabig, league of legends-hez kellett dx-t frissíteni, mert valamiért nem ment magától. Azért amikor bújod a fórumot hogy mibaja, és két parancsot kell a végén beilleszteni....nyeh.
    Az mondjuk még nagyobb gond, hogy nem létezik rá MS Office. :(((

    Könyvtár == Old-school Netflix

  • paatrick

    őstag

    válasz Pingüino #82 üzenetére

    Ez kb egy éve volt. Szerintem Tara volt az akkori hivatalos fix. Már pontosan nem emlékszem mi volt az amit parancssorral kellett csinálni, de arra igen hogy mindenhol azt írták a Wine működik Excel 2003-mal. Azt meg se nyikkant. És persze lehet nyomni hogy minek használok 18 éves programot, de mikor az újabbakban az autoszűrő szűrését 3x annyi kattintásból érem el és napi 2 órát nyomogatod akkor nem mindegy mennyit kattintasz közben.
    Win10-re felment a 2003 simán. Felmerült itt a libreoffice is azt is próbáltam, a calc-ban a kimutatás funkció csak a paraméterek után kezdi rajzolni a dolgokat. Munkahelyen valamelyik újabb excelt használtam, ott meg real-time dobálta befelé a sor-oszlop mindent, ami nem mindegy hogyha 2-nél több dolgot akarnál belerakni és látod-e hogy mi van. Szóval amíg valami egyszerű táblázatot kell színezgetni meg összeadni pár számot addig jó, ha többre kell akkor meg szívás.
    Egyesek szerint a GIMP már ugyanolyan mint a Photoshop. Na persze, ha mondjuk GIMP-en tanultál akkor lehet tudod hozni ugyanazt de átállni rá biztos van vagy 3 hónap.

    Ettől függetlenül ha csak netezni meg filmet nézni kéne akkor jó lenne a Linux nekem is.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák