Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Gargouille #77 üzenetére

    "Igen, szerintem ez rossz."

    Oké akkor máshogy: Jobb volt amikor esélye se volt a 99%nak kijutni és kb semmit se engedhettünk meg magunknak. Oké mindegy. Neked jobb volt. Javaslom költözz DRPKba... ott átéllheted uezt a szegénységet és jó lesz neked. Hajrá!

    "Régen vettél egy kávéfőzőt vagy szekrénysort és kibírt 20 évet (anyámnak van például 30+ éves kávédarálója), ma veszel egyet és 2-3 év után kb kuka."

    Kávéfözőből 101 féle van. Gondolom kotyogóra gondolsz. Ha ma megveszel egy jó (pl bialetti) kotyogót az is ki fog bírni uannyit. Ez érvényes a kávédarálóra is. Nincs nagy trükk. Lényegében uazt veszed meg amit 30éve.
    Ha szart veszel vagy a fenti bialetti neked 2-3évet bír akkor ott a hibás te vagy.

    A szekrénysor meg ha tönkremegy 2-3év után az detto uez. Javaslom az Ikeát. Nem top minőség, de ár/értékben jól és szekrénysoraikra 10év garanciát adnak. 10év garancia. Ha vmi rész esetleg elkopik szétvered (amire nem él a garancia) rengeteg év távlatából is tudod azt pótolni.

    szerk: Rákerestem IKEA garira. Tévedtem. Nem 10évet adnak. 10évet az alapra addnak, a jobbra 25évet. Háztartási gépekre "csak" 5évet.
    "A mindennapok komoly kihívás elé
    állítják a konyhát, ezért konyháinkat
    szigorú teszteknek vetjük alá, hogy
    megbizonyosodhassunk arról, hogy
    megfelelnek a nehéz súlyok, a magas
    hőmérséklet és a mindennapos
    használatból adódó követelményeknek.

    25 év garanciát vállalunk a METOD
    konyharendszer anyag- és gyártási
    hibáira. 10 év garanciát vállalunk az ENHET
    konyharendszer anyag- és gyártási hibáira.
    10 év garanciát vállalunk minden konyhai
    keverőcsapunkra és 5 év garanciát minden
    IKEA háztartási gépre."

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák