Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pdr755

    tag

    Ami a beszerzést illeti, én már évek óta vagy a német Amazonról rendelem (az ő általuk forgalmazott, tehát nem piacteres 3rd party forgalmazó termékekről beszélek), Motorolát mindig így vettem mivel mint a cikk írja, Mo-n nem is árulják hivatalosan.
    Amazon garija azért legtöbbször jobb mint a kínai webáruházaké, vagy a sarki GSM kopaszé.
    A másik pedig, h elmegyek Ausztriába, és ott a MM/Saturn csoport boltjaiban, vagy jelentősebb elektronikai üzletláncoknál megveszem hivatalos forrásból, az itthoninál olcsóbban. Előnye, hogy nem egy GSM kopasz érvényesíthetetlen garanciáját adják, hátránya, hogy nem Apple termékek esetén ki kellhet vinni javíttatni. (A legutolsó telefonomat amit ott vettem mondjuk amíg ~2 évig megvolt semmi probléma nem volt vele)
    Akinek nincs rá ideje, vagy nem Bp-n, ill ÉNy-Magyarországon él ott persze nem jön szóba ez a megoldás, mert nem lehet relatíve gyorsan és olcsón elmenni (busszal is Bp-ről menettérti útra akár 6-7 ezer forintból megvan Bécs, annál meg jóval többet lehet megtakarítani szokszor a Mo hivatalos árhoz képest)
    Elég gáz, hogy a mobil készülékeket tekintve ugyanott tartunk mint 1988-ban a Gorenjével, de részemről biztos nem hagyok 1 Ft-ot sem turbadóknál, meg áfacsaló kopaszoknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák