Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz szkaroly #91 üzenetére

    csakhogy itt nem erről van szó, mert kezdésnek minden csatornán 400K körül volt. A Hujwinak van teljeskörű európai infrastruktúrája, minőségi szervízzel és disztribúcióval! Az hogy a Xiaomi milyen csatonán szürkeimportolja ide közvetve az áruját, és hol mennyibe kerül, teljesen más kérdés. Itt a gyártó úgy döntött h 395000Ft-on indítja az eszközt hivatalos úton, ezért a Médiától a szolgáltatókon keresztül az edigitálon, és az összes leszerződött oartneren át ennyi volt. Tudták hogy nem fogja bírni a készülék ezt az ársávot a GMS miatt, mégis ide lőtték be, nyár végére pedig már 110K-t esett az eredeti árához képest, mire kifuta a ciklusa pedig még lentebb fog kerülni. A márkahű felhasználói bázis, aki ezen az áron már joggal nem szürkeimportból válogat, át lett verve rendesen ezzel a kezdőárral. Az idén tavaszi mobiljuk jövő tavaszra, mire megjelenik az utódlás már örülhetnek ha 120k-r ér majd használtan. Tehát az eredeti ára töredékét, ami hatalmas zuhanás. Ezért átverés szerintem. Tudták hogy komoly árakat fognak ütni, de gyorsan lehúzták az erre alkalmas márkafanokat! Nekem nem tetszik ez a hozzáállás.

  • Aryon87

    félisten

    válasz szkaroly #111 üzenetére

    Nem. Tudtam mit kapok ennyiért. Telekomos 2 év rablánccal hoztam ki, havi 19k a részletem. És 6 hónapja élvezem a telefon adta tudást, úgy, ahogy előtte a P30pro, S9+, M10Pro stb telefonokat. És nem mókolt.
    Eladni nem fogom (nem is tudnám egyértelműen), sokáig fogja még bírni a szuflát.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák