Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz .Szaki. #50 üzenetére

    Bocsáss meg, délelőtt dolgoztam nem tudtam rendesen reagálni a hozzászólásodra. Mint láthattad, végül töröltem azt az aprócska megjegyzést, mert rájöttem felesleges volt, pláne mint kiderült, nem is tőlük van készüléked.
    A GMS témát már ismerjük, és ennek ellenére is van bőven érdeklődő a telefon iránt (pláne most, hogy jó áron meg lehet venni), ezért is hiányoltam az ajánlóból, mert hardverileg és tudásilag bőven érdemelt volna pár sort. Akinek kell a Google, nyilvánvalóan nem ezt a modellt fogja választani, van helyette még vagy 4 másik alternatíva.

    Steve Jobs nagy koponya volt, ezzel semmi baj nincs. A legutóbbi 2 széria valóban jól sikerült, a Pro Maxok képalkotása is bejön nekem (főleg a 11-sé).
    Nem mondanám fannak magam, főleg hogy más márka is érdekel engem, + más márkát tartok jobbnak az enyémnél, vagy legalább elismerem hogy bizony, képes az enyémet is megszorongatni, számok ide vagy oda.
    Én legalább próbálok megoldást keresni a GMS hiányára, és segíteni másnak, ha szüksége van rá, nem pedig leoltani, hogy minek vett olyat, ha lövése sincs a dolgokról.
    Dicsősíteni meg nem tudom hol tettem, de sztem rosszul értelmezted azt. Dicsősíteni a másik oldal szokott, ahol 0 hiba van, és minden rendben van.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák