Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz snorbi82 #42 üzenetére

    Véleményem szerint arra gondolhatott a költő, hogy a P40 Lite árába még belefér a GMS hiány, a P40 Pro-nál viszont már nagyobb kompromisszumot jelenthet, de helyette nem akarok véleményt formálni, én így gondolom. :R

    Aryon87

    Nem kell megsértődni, szimplán nincs igazad, "ennyi, pont". Miért kéne figyelmen kívül hagyni a GMS hiányát? Ez olyan, mintha egy iskolás dolgozatánál azt mondanánk, hogy ez egy remek dolgozat, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy nem éri el a 60%-os minimumot, de amúgy semmivel sem rosszabb, mint az osztálytársa 5-ös dolgozata. Nem véletlenül nincs GMS ezeken a telefonokon (ezt a vitát szerintem itt ne is kezdjük el, mert a modiknak már mindenük tele van ezzel) és tetszik, nem tetszik, ez a felhasználók döntő többségének kényelmetlenséggel jár. Kínában, ahol eleve nem tudta megvetni rendesen a lábát a Google, ott ez nyilván nem okoz hátrányt, nem véletlen van akkora piaci részesedése a Huawei-nek még mindig, hiszen a nagyon döntő része az eladásoknak ott történik. De mi rohadtul nem Kínában vagyunk, hanem Európában, más felhasználási igényekkel.

    Annyiban vagyok valóban almafan, hogy Steve Jobs munkásságát elismerem és nagyra tartom, az utóbbi időben viszont nem láttam olyan komoly előrelépést. Nem tudom feltűnt-e, hogy jelenleg is Samsungom van. Ennek oka volt. De azt elvitatni, hogy a 12 Pro Max, illetve úgy en bloc a 2020-as modellpaletta ne lenne remek (akár mobilokról, akár az új M1-es Mac-ekről lenne szó), azt független attól, hogy kinek melyik platform vált be jobban, elég nagy botorság lenne. Ehhez tényleg elvakultnak kell lenni. Egyébként bárkit is fanatikussággal vádolni a te klaviatúrádból finoman szólva is vicces, tekintettel arra, hogy nem igazán van olyan hozzászólásod, amiben ne a Huawei-t dicsőítenéd a különböző topic-okban, mint a világ megváltóját. De nincs ezzel semmi gond, sokan szeretnek fordítva ülni a lovon, egyszer valakinek majd biztos be is válik.

Új hozzászólás Aktív témák