Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Aryon87 #119 üzenetére

    Nekem nem kell megmagyaráznod, miért veszel 2 havonta 2K-s Tescós füleseket egy méregdrága telefonhoz a valóban tartós, jó minőségű helyett. Azt sem kell megmagyaráznod miért ragadtal a 2000-es évek végén adatávitelben, film és zenehallgatásban, ez is a te döntésed. Az sem zavar ha nem vagy hajlandó hozzáadni a bankkártya adataidat a 400K-s csúcsmobilodhoz tartozó profilhoz, mert eszed ágában sincs pénzzel támogatni bármilyen fejlesztőcéget is, hiszen neked alanyi jogon jár minden. ( Nem vagyok fejlesztő, így nem érdekel h hány ilyen figura van, mint te! ) És az sem zavar hogy olyan ökoszisztémáról beszélsz szuperlativuszokban, ami vitathatatlanul elmarad a mások által elvárttól, amit például egy 30K-s Galaxy Core 2 Duo is nyújt, a te flagship készülékeddel ellentétben! Ezek a dolgok nem érdekelnek, mindenki úgy játszik, ahogy akar! Használd így egészséggel. Amiért megemlítettem neked ezeket, az annak az apropója hogy rengetegszer nevetsz ki másokat azért, mert 2020-ban mernek élni, és mert kihasználják mindazt a jóságot, amit szoftveresen, és szolgáltatásokban egy GMS-es/iOS-es okostelefon, pláne egy csúcstelefon nyújtani tud! Nem véletlen van ennyi rajongód itt, vagy bárhol! Mindaddig amíg így viselkedsz, meg fogod kapni a neked kijáró kritikát, amit méltán megérdemelsz valljuk be, hiszen te magad vered érte a melled! Ez ennyire egyszerű. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák