Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Essentials #114 üzenetére

    Sose használtam a Pay dolgokat a korábbi modelleken sem, pedig azok tudták. Lehetne akár régimódinak is nevezni a bankkártyás dologgal. Nálam van mindig, ugyanazt a mozdulatot végzem el vele, -pláne hogy míg a kasszánál várakozok, a kártya eleve a kezemben van-, mint a telefonos fizető emberek, sőt, mi több, míg a mobilos fizetés véletlen épp nem működik, addig én vígan fizetek a kártyával, míg a pórul járt ember kénytelen előkotorni a kártyáját ha nála van. Ritka eset, de van ilyen, főleg, hogy mostanság pl az OTP szeret rakoncátlankodni az érintésmentes résszel kb tavasz óta, és azóta se korrigálták a hibát.
    Youtubot hallgatok, rengeteg kedvencem van, és fedezek fel újakat rajta (főleg az 1+ órás válogatásokban), ami ha megtetszik, Shazammal rákeresek, ha nincs a videó alatti leírásban a zeneszám, és letöltöm 320kbs minőségben vagy FLAC formátumban. Minek fizessek elő ezért a Spotira, ha azokat a zenéket tudom hallgatni ingyen is, amiket szeretek? (kedves haverod kiröhögött ezért, ahogy te is ki fogsz, de pont nem érdekel)

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák