Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    Szerintem király ez a gamma, és ezek az effektek amik miatt itt a legtöbben lehordják szvsz nagyon el vannak találva, elképesztően hangulatossá teszik. Tetszik ez a dokumentarista, "kézikamerás" felvétel feeling a rázkódással és a kézi kamera által produkált összes effekttel együtt. Amikor a földre esünk és lőnek ránk, akkor mintha a kamerás is (akárki is legyen az) lelapulna a földre, és húzódna el a lövedékek elől, csak úgy mint a fedezékekben, nagyot dob számomra a hangulaton.
    A headshot cenzúrázás szerintem nagyon jó ötlet. Egyrészt, a kutyát sem érdekelné, hogy fejbe lőttem valakit és kifolyt a vére a földre, ha nem lenne cenzúrázva, észre sem venném, lelőném, és meg se nézném mi történt. Így viszont megvan az az érzés, hogy huhhh, itt valami nagyon durvának kellett történnie, ha ki kell takarni. Egyébként ettől, hogy nem látszik egy szétroncsolódott fej, még nem lett a játék rosszabb.
    Jah, és PC-n kurva jól fut gyengébb gépen is.

    Mondjuk azért van benne rengeteg hiba is, de alapvetően király játék, ahogy már az első része is az volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák