Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz Kalandor #159 üzenetére

    Na, sikerült ezt a laza ~180hsz.-t végigolvasni.

    Nekem ez a verzió bejön, tetszetősek az új rangok. Mondjuk így sosem fogom elérni a PH Kedvence rangot :O

    Ötlet / megjegyzés:
    - A rangokat nem lehetne nagy kezdőbetűvel írni? Lehet csak nekem szúr szemet, meg tetszene jobban, de szeritnem jobban nézne ki. Pl. Nagyúr, Aktív tag, Újonc, stb...
    - PH! előtag teljesen lekerül? Az utolsó három ranghoz sezrintem jól illene, meg valamiféle plusz respect érzetet ad, hogy mondjuk PH! Nagyúr, PH! Veterán, PH! Titán (mondjuk utóbbihoz talán nem is illik annyira.)
    - PH! szóvicces rangok, amik már itt a topikban is előjöttek? Pl. a PH!irkász, szóPH!osó amiket itt láttam, több nem is jut mondjuk eszembe :D

    PH Ász, Szenszei, PH! orákulum nekem különösen tetszettek miközben olvasgattam a hsz.-eket :DD Grat a kitalálóknak, még ha nem is kerülnek be

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Aktív témák