Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz keIdor #13 üzenetére

    Megnéztem a "jobbik" videót. De szerintem abszolút nem nagy szám. Úgy értem, hogy pl UT3 szintekkel jobb volt, össze sem hasonlítható.
    Persze szépe meg jó meg minden egy mobilhoz képest. Mondjuk ja, én mobilról beszéltem nem iPad2-ről, de végülis nincs sok különbség.
    Minimális a fény effekt, a shadder gyenge, árnyékokat alig látni... stb. Szóval egy telefonhoz képest überjó az igaz.

    Erről az jut eszembe, amikor sógorom mutogatta nagy hévvel a játékokat iphone 4-re. Hogy milyen fasza mennyire szép stb... De én már, aki PC játékhoz szokott - nem tudok ájuldozni ilyenen. Tényleg szép volt az a játék, de kb NFS HS szintű volt a grafikája, amire én már nem tudok elélvezni.
    Persze, telefonhoz képest jó (sokadjára mondom :) ) de nálam ez kb a "ki nem szarja le" kategória, mikor ott van a PC, a konzol, meg a 110-es LCD full HD-ben olyan játékélményt nyújt mondjuk egy Crysis 2, TDU2, de akár egy sima stratégiai játék is, amihez képest ezek a mobilos játékok számomra ilyen régi kvarcjátéknak tűnnek.

    @Mukorka:

    Egyetértek. Én most tolom végig másodszorra a játékot. Viszont az első két részt nem próbáltam. De ez... mármint a LoK Defiance eszméletlen. Már 7 éves játék, de még mindig olyan szép és látványos a grafikája hogy csak lesek! A story hatalmas! A játékmenet pörgős és izgalmas. Arról nem is beszélve, hogy milyen a világok képi megjelenítése. Meghát végülis 3 külön részen játszhatunk ha úgy tetszik. Kain, Raziel, meg Raziel a spektrál világban. Ami nálam abszolút nyerő hangulat szempontjából. A végletekig kidolgozott. Gondolok itt arra, hogy a másvilágban az oszlopok elhajlanak, eltorzul minden! És sokszor ez a megoldás a továbbjutáshoz... Hihetetlen...
    Ja, és a slusszpoén, pár éve kitoltuk haverokkal már ezt a játékot. Akkor több, mint 21 órát játszottunk vele. 21 óra tiszta játék... Nem sok mai van, ami akár csak ennek a felére is képes...

Új hozzászólás Aktív témák