Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz GegeWarrior #5 üzenetére

    Én Xbox360 után PC-re is megvettem a GTA IV-et egy Steam akcióban (a modok miatt főleg) és emlékszem mekkora oltári szopás volt, mire összeállt végre a GFWL rendszer. Eleve nonszensz, hogy a weboldalról letölthető kliens olyan régi volt, hogy a frissítések nem tudtak rá felmenni, ezért egy teljesen más forrásból kellett új, valamivel frissebb telepítőt szereznem, amire pár hibaüzenet után végre felkúsztak a frissítések. Az meg külön vicc volt, hogy az Xboxon használt accounttal nem engedett belépni...

    Sosem értettem, hogy mire jó és azt sem, hogy miért akartak a kiadók ennyire kiba... kibabrálni a saját vásárlóikkal.

    A Rockstart sem értettem... Steam-en megvásárolt játékhoz nem volt elég a Valve védelme, még kellett egy Rockstar Social accountot csinálni, egy GFWL accountot csinálni és ja játszani akarsz, akkor már három helyre kell bejelentkezned.

    Ennyi erővel adhattak volna postagalambot mellé, hogy minden játék indítás előtt elküldjem a központba egy ideiglenes jelszóért... :D

Új hozzászólás Aktív témák