Új hozzászólás Aktív témák

  • fagy53

    nagyúr

    Nekem nem a fizika fáj annyira, betettem az RBR fizikájához hasonlító engine-t, hát nem voltam tőle elájulva! Azt, hogy nehezebb lett maga a vezetés az hagyján, de szinte minden beállítás ellenére még az elsőkerekesek is durván túlkormányzottak voltak, az túlzás. A DFGT támogatott kormány mégsem lehet tisztességesen beállítani, márpedig az élményhez ez nagyon hozzátartozik!
    A grafika lényegesen jobb lett mint a 2-nél és nem is kell szebb a 4-nél sem. A versenyek lebonyolításának a módja azonban egyszerűen katasztrófális, köze nincs a WRC hangulathoz, ennél sokkal hangulatosabbak voltak a CMR-k és az RBR is közelebb állt hozzám ebből a szempontból. A WRC 3-ból süt a részvétlenség, nemtörődömség, nesztek kaptok pár autót és pályát aztán bohóckodjatok, ha meg elértek valami eredményt paskoljátok meg a vállatokat, mert minden hasonló versenyjátéktól eltérően mi le se sz@runk benneteket sem a játékban sem a valóságban, amikor javításokat kellene kiadni az észrevételek alapján, ennyit az olasz csapat eddigi hozzáállásáról. Mire számíthatok a WRC 4-nél ezekután?

Új hozzászólás Aktív témák